Ближче до Бога або Як львів’яни-паломники мандрують Святою Землею. Влог

4899 0
У кінці вересня в Єрусалимі паломників з України та Львова, зокрема, є дуже багато, оскільки 29 вересня святкують єврейський Новий рік.
фото: Тарас Бабенчук

фото: Тарас Бабенчук

Журналіст медіа-хабу «Твоє місто» Тарас Бабенчук вирушив зі Львова на Святу Землю разом з Паломницьким центром «Рафаїл» та ще кількома сотнями львів’ян. Упродовж наступного тижня в стрімах та влогах він розповідатиме і показуватиме міста та місця, які стали сакральними для трьох релігій — християнства, іудаїзму та ісламу.

У кінці вересня на Святу Землю приїжджає чи не найбільше паломників, оскільки 29 вересня святкують єврейський Новий рік. Паломників з України теж дуже багато — лише від «Рафаїлу» приїхали 11 груп по пів сотні та більше людей.

Читайте також: Зі Львова в Ізраїль. Як потрапити у місце зустрічі трьох релігій

У перший день ми побували на Оливній горі в Єрусалимі, з якої місто видно як на долоні. Саме на цій горі Ісус навчив своїх учнів молитви «Отче наш» — пізніше на цьому місці збудували церкву Pater Noster. Паломники помолилися в храмі Всіх націй на місці оливкового саду, де Ісус молився перед своїми Страстями. Пізніше ми побували на місці поховання Богородиці, де також розташовані гробниці Йосифа Обручника і батьків Марії — Йоакима та Анни. Наостанок паломники вирушили на гору Сіон, відвідали храм Святого Петра In Galicantu, що перекладається як спів півня. Саме тут Синедріон засудив Ісуса на смерть, а св. Петро тричі відрікся Христа. Детальніше — у відео.

Вид на Оливну гору

Церква Всіх націй

Храм Святого Петра In Galicantu

Партнерська публікація

Повна або часткова републікація тексту без згоди редакції заборонена та вважатиметься порушенням авторських прав.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!