Привезти авто з Європи: варіант "не бляхи"

83113 39
Львів’янин розповів про власний досвід купівлі та розмитнення вживаного автомобіля з-за кордону.
Фото: volyn24.com

Фото: volyn24.com

Ми вирішили купити автомобіль, маючи намір скористатися законом, який дозволяє ввозити і розмитнювати машини 2011 року випуску та новіші, які підпадають під стандарт «Євро-5».

Так зробив мій брат, щойно цей закон ухвалили, і саме брат був нашим головним консультантом. Він пригнав із Польщі машину, яка там була в лізингу. Йому пощастило знайти саме таке авто, бо, як ми з’ясували у процесі пошуку, в Польщі купувати машини досить ризиковано, бо тамтешні «підприємці» часто завозять із західних країн биті авта, причому робити це можуть і приватники, і фірми. Биті машини доштуковують, підмальовують, доводять до пуття, навіть переварюють деякі конструкції, а потому пишуть, що авто пошкоджень не має.

Читайте також: Польські і литовські «бляхи»: у чому проблема і як її вирішити

Проте є лазерні пристрої, з допомогою яких можна перевірити, чи мало авто пошкодження, чи ні, і з допомогою цих пристроїв добратися до двигуна, подивитися нормально «нутрощі» авто. Щойно несумлінні поляки це бачать, відразу просять, мовляв, може, пан не буде аж так глибоко «копати», робити і цим себе видають.

Автомобілі з Польщі, з країн Балтії та з Румунії везти просто не варто, бо натрапити на нормальні можна хіба в поодиноких випадках. Я моніторив німецькі, голландські, швейцарські сайти, бо там люди здебільшого не витрачають часу на «припомаджування» машин – просто економічно їм нема сенсу це робити. От звідти можна везти машину. Планував списатися з продавцем, якби знайшов прийнятний варіант, і потому хотів їхати на оглядини, а як пощастить – то й одразу привезти авто.

Але це потребувало додаткових видатків, бо треба було везти зі собою ще і спеціаліста, який міг би перевірити на місці машину і перегнати авто в Україну, бо свої права я щойно отримав. Ми підрахували, скільки приблизно коштуватиме дорога на двох фактично через цілу Європу, ночівлі та шлях назад, і відмовилися від цього варіанту. Натомість обрали інший – фахового посередника, котрий приганяє авта з Європи.

Ці люди знають, на що точно треба звертати увагу, вибираючи автомобіль, і вони зацікавлені в тому, щоби привезти якісне авто, бо інакше не отримають своєї винагороди.

За кордоном

Через різних знайомих я вийшов на трьох посередників. Моя ситуація була доволі простою, бо ми шукали конкретну модель «француза». Паралельно продовжували відстежувати західні автосайти. і от одного дня я побачив симпатичний варіант у Нідерландах. А вже наступного ранку один із «моїх» посередників зателефонував саме з Нідерландів, бо вже був біля того автомобіля. Посередник запевнив, що технічно з автом усе гаразд, ми домовилися, що купуємо, і тоді почався етап доправлення машини в Україну та проходження необхідних дозвільних і бюрократичних процедур.

Схема діяльності «мого» посередника не цілком типова. Два інші мої помічники обіцяли привезти машину «під ключ». Це означає, що, коли б ми узгодили певний варіант, то я мав би виписати доручення на ім’я посередника, а він сам перевіз би машину через кордон, сам пройшов необхідну процедуру сертифікації, завершив процедуру розмитнення і, фактично, привіз би мені авто під двері. Мені залишалося би тільки поїхати у Регіональний сервісний центр МВС у Львівській області на вулиці Данила Апостола у Львові, зареєструвати автомобіль на своє ім’я та отримати техпаспорт і українські номери.

А посередник, який нам і допоміг, має свою фірму, зареєстровану в Польщі. Коли ми дійшли згоди щодо конкретного автомобіля та суми, за яку я його купую, то він залишив у Голландії завдаток, потому приїхав до Львова і розповів мені, як діяти далі. Я їздив до Перемишля, щоби заплатити у банку фірмі посередника, – за документами я купив машину в цієї польської фірми, а не у нідерландського продавця. Це дозволило повернути ПДВ і здешевити машину.

Далі посередник поїхав до Нідерландів і привіз звідти авто до Перемишля. На узгоджену дату ми з братом теж прибули до Перемишля, на околиці міста разом із посередником відбули польську процедуру підготовки машини до розмитення. Це мені не коштувало нічого, бо входило в його гонорар, а часу зайняло приблизно півтори години. Після того посередник віддав нам пакет усіх необхідних документів: техпаспорт із Голландії, сервісну книжку з усіма відмітками про проходження сервісних оглядів, сертифікат на машину, виданий при купівлі в салоні тощо. Він також дав мені страховий поліс, чинний два тижні (зокрема і в Україні) на тимчасові німецькі номери, які були на машині. Номери були німецькі, бо в ФРН тимчасові номери можна отримати швидше, ніж у Нідерландах, чим і скористався посередник.

Тож поки я проходив процедури сертифікації та розмитення в Україні, вже не мусив купувати на ці номери «автоцивілку».

В Україні

Перший етап розмитнення на українському кордоні пройшов дуже швидко – буквально годину часу це зайняло. І наші митники дуже ввічливо нас обслужили. Вони пофотографували машину, перевірили всі документи. Крім того, попередньо я заплатив гроші за розмитнення – 41% вартості авта, вказаної у «фактурі». Цю оплату я проводив кількома днями раніше. Посередник порадив мені митного брокера, який з огляду на вартість купленого авта, на клас машини та рік її випуску вирахував суму у гривнях, яку я і сплатив у відділенні «Ощадбанку» у Львові. За два дні ці платежі вже були на митниці, тому на кордоні не виникло жодних затримок.

Наступного дня я поїхав в один із центрів сертифікації (на вулицю Кривоноса). Про час свого візиту домовився за два тижні наперед, бо там доволі щільний графік. Уранці приїхав туди, машину оглянули і знову по фотографували, а вже наступного дня я отримав на руки так званий «Сертифікат відповідності». Він засвідчує, що це справді та машина, яка вказана в документах, і що вона відповідає нормам згаданого закону, а також іншим вимогам українського законодавства. Без цього «Сертифіката відповідності» неможливо завершити процес розмитнення.

У середу я забрав документи, а наступного дня митний брокер поїхав моєю машиною до Городка, де є підрозділ митниці, що розмитнює авта. Я віддав йому документи, які отримав під час купівлі автівки, сертифікат і папери з митниці, а він за один день завершив процедуру – ввечері повернув мені вже розмитнене авто.

Читайте також: Львівський суд конфіскував авто з польською реєстрацією

У суботу зранку я поїхав до Регіонального сервісного центру МВС. Він починає роботу о 9.00, я прибув пів на дев’яту і опинився сьомим у черзі. Там усе відбувається швидко, поетапно, за талончиками і з дотриманням електронної черги. Рівно о 9.00 я почав тамтешні процедури, а вже через дві з половиною години мені видали українські номери і український техпаспорт на автівку.

Там само, на місці, я оформив «Автоцивілку», бо ж страховий поліс діяв лише на тимчасові німецькі номери, а їх забрали. А в понеділок оформив іще й КАСКО, бо як водієві-початківцю досвідчені люди порадили мені хоча би на півроку зробити собі такий поліс. Після цього я зміг уже спокійно їздити по Україні, не боячись ніяких неприємностей.

Чи вигідно?

Усе разом: купівля, послуги посередника, сертифікація, послуги митного брокера та послуги Регіонального сервісного центру МВС обійшлося приблизно на півтори-дві тисячі євро дешевше, ніж при купівлі такого самого вживаного авто у нашого продавця в Україні вже на українських номерах. Окрім того, купуючи розмитнене авто в Україні, ви у більшості випадків насправді отримуєте не документи на власність, а лише доручення від продавця. Адже, згідно зі законом, людина, котра реєструє ввезену з Заходу машину на українські номери, до року часу не має права її продавати. Відтак українські громадяни, які возять ці машини самі й самі їх розмитнюють та ставлять на українські номери, не мають права продавати ці авта офіційно. Фактично, ти береш машину в користування за дорученням. Вона ніби і твоя, але раптом у продавця виникнуть якісь фінансові проблеми – то він у будь-який момент може це доручення скасувати й авто у тебе відібрати. Кому потрібний цей додатковий ризик та ще й за більші гроші?

Перевагою посередників є знання і неприховування різних нюансів, які часом стають вирішальними. Приміром, досвідчений водій купує машину на Заході, сам переганяє її до українського кордону, але в Україну його не пускають, бо раптом виявляється, що якісь комплектуючі (наприклад, шиби) виготовлено в Росії. Машина нібито задовольняє вимоги закону про ввезення транспортних засобів, але російські комплектуючі все псують, бо ж діють санкції проти цих виробників. І не залишається нічого іншого, як продавати машину в Польщі...

Найближчим часом придбаної машини ми продавати не збираємося. Та якби мені ще раз довелося постати перед потребою купівлі авта, то я обрав би цей самий шлях. Хоча він трохи марудний: самому треба їхати до Польщі, а потому два тижні повністю витрачати на оформлення всіх необхідних документів, але зате ти все робиш за законом і майже гарантовано знаєш, що купив авто з тим пробігом, який і вказано на лічильнику, знаєш, що машину не підмальовували і не доштуковували, що ніхто спеціально її не «готував» до продажу. Крім того, посередник своїми грішми зацікавлений у тому, щоби пригнати саме ту машину, яку замовив клієнт.

Але ще раз наголошу: мій випадок – це не зовсім типова схема, тому що більшість наших посередників привозять машину «під ключ» і багато процедур проходять самі. Зате і беруть за свою роботу більше, ніж наш помічник.

Де шукати таких посередників? Мені пощастило вийти на трьох осіб суто через знайомих автомобілістів – через цілком приватні канали. В інтернеті я їх не шукав, хоча думаю, що якби пошукав, то легко знайшов би.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (39)

Додати коментар
30 Липня, 2019 12:15
Lutheran Hospital Це публічне оголошення для всіх, хто хоче продати нирку, у нас є пацієнти, які потребують пересадки нирки, тому, якщо ви зацікавлені продати нирку, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті iowalutheranhospital@gmail.com
Ви також можете зателефонувати або написати нам на WhatsApp на +1 515 882 1607.
ПРИМІТКА: Ваша безпека гарантована і наш пацієнт погодився платити велику суму кожному, хто погодиться пожертвувати нирку, щоб врятувати їх. Ми сподіваємося почути від вас, щоб ви могли врятувати життя.
14 Липня, 2019 00:01
Elbert Ferdinand Вам потрібен легкий кредит для погашення рахунків? elbertferdinandhelpfunds@aol.com з наведеною нижче інформацією
Повне ім'я:
Необхідна сума:
Тривалість:
Країна:
Телефон:
Усі відповіді повинні бути надіслані нам електронною поштою: elbertferdinandhelpfunds@aol.com
25 Червня, 2019 22:29
FRED MORE Отримайте кредит зараз протягом 48 годин
Хороший день
Ви хочете бути підприємцем, запускати проект або купувати квартиру, або ви знаходитесь у фінансовій виправі, ваша допомога приходить зараз, ви втратили мрію, намагаєтеся підготуватися, не дайте вашим мріям померти, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту.
Ми пропонуємо цей вид кредиту нижче:
1 бізнес-кредит
комерційний
кредит 3-ї квартири
кредит 4. авто
позика 5. автокредит та ін.
Ми пропонуємо кредити серйозним і щирим клієнтам, які готові співпрацювати з нами з відсотковою ставкою 3%, що варіюється від 100,000.00 до 500,000,000,000.00.
Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти (fredmorefinance@gmail.com)
(fredmorefinance@hotmail.com)
Номер: +919654763221
Підписано
Директор
Пан Фред більше
16 Червня, 2019 09:23
Elena Шановні шукачі кредитів
Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: elenanino0007@gmail.com
Ім'я:
Необхідна сума кредиту:
Тривалість позики:
Номер мобільного:
Дякую вам і Бог благослови
Довіра
Олена
26 Травня, 2019 00:09
James НЕОБХІДНО ВАМ СПОСІБНИЙ ПОЗИЦІ, КРЕДИТ ПОЧАТИ НОВУ ЛІНІЮ БІЗНЕСУ АБО ПЛАТИТИ ДЛЯ КОНТАКТИ ЗАРАЗ. Кредити Фірми Довіри Клієнт, ми є юридичною, зареєстрованою та гарантованою компанією з кредитування та видаємо позики фізичним особам, компаніям, урядовим установам, церквам та бізнес-організаціям, а також людям усіх видів. Вам потрібний кредит для будь-яких цілей? Ви маєте фінансову проблему? Вам потрібне фінансове рішення? Кортні Інвестментс Лімітед - це рішення всіх ваших фінансових проблем, наші кредити легкі і швидкі. Зв'яжіться з нами сьогодні для того кредиту, який ви бажаєте, ми можемо організувати будь-який кредит, щоб відповідати вашому бюджету лише 3% відсотка. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами електронною поштою: Goodnewsloanfrim36@gmail.com
19 Травня, 2019 14:02
Elena Шановні шукачі кредитів
Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: elenanino0007@gmail.com
Ім'я:
Необхідна сума кредиту:
Тривалість позики:
Номер мобільного:
Дякую вам і Бог благослови
Довіра
Олена
21 Лютого, 2019 20:40
Mr Desmond Lee Ви шукаєте законний кредит?
Іпотека? Ви були відхилені вашими банками?
Тож ваша фінансова травма закінчилася Ми
Пропозиція КРЕДИТИ від $ 1,500.00 Мін. до $ 300,000,000.00 Max.at 2%
процентна ставка. Ми сертифіковані і заслуговують на довіру. ми можемо допомогти вам
з фінансовою адресою до нас по електронній пошті
(desmondloaninverstment@gmail.com) з цією інформацією.
Назва заявника
Вік:
Секс:
Місто:
Стан:
Країна:
Адреса:
Професія:
Місячний дохід
Мобільний телефон
Тривалість кредиту:
Необхідна сума кредиту
Зверніть увагу: усі відповіді повинні бути надіслані Компанії
Email: desmondloaninverstment@gmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.
30 Січня, 2019 16:22
CATHERINE DURAND Привіт безкоштовний кредит пропозицію з кредитною карткою Viabuy.
Я хотів би звернути вашу увагу на те, що я можу зробити вам спеціальний кредит БЕЗ ПЛАТІВ НА ВІДПОВІДЬ згідно з законодавством нашої країни у Франції, починаючи від: Виплата за 1 рік до 25 років залежить від необхідної суми. Ви знаєте, що їм заборонено носити на кредит. Необхідно взяти кредит, зверніть увагу на ті сфери, в яких я можу вам допомогти: * Фінансові * Іпотека * Інвестиційні кредити Ви прагнете до реалізації проекту і вам потрібне фінансування, або вам потрібні гроші для оплати рахунків, кошти для інвестування в компанії. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо по електронній пошті або WhatsApp, якщо потрібно відчути Email: catherinedurand217@gmail.com WhatsApp +1 (865) 401-1764 Ви зацікавлені?
30 Січня, 2019 16:20
CATHERINE DURAND Привіт безкоштовний кредит пропозицію з кредитною карткою Viabuy.
Я хотів би звернути вашу увагу на те, що я можу зробити вам спеціальний кредит БЕЗ ПЛАТІВ НА ВІДПОВІДЬ згідно з законодавством нашої країни у Франції, починаючи від: Виплата за 1 рік до 25 років залежить від необхідної суми. Ви знаєте, що їм заборонено носити на кредит. Необхідно взяти кредит, зверніть увагу на ті сфери, в яких я можу вам допомогти: * Фінансові * Іпотека * Інвестиційні кредити Ви прагнете до реалізації проекту і вам потрібне фінансування, або вам потрібні гроші для оплати рахунків, кошти для інвестування в компанії. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо по електронній пошті або WhatsApp, якщо потрібно відчути Email: catherinedurand217@gmail.com WhatsApp +1 (865) 401-1764 Ви зацікавлені?
30 Січня, 2019 16:19
CATHERINE DURAND Привіт безкоштовний кредит пропозицію з кредитною карткою Viabuy.
Я хотів би звернути вашу увагу на те, що я можу зробити вам спеціальний кредит БЕЗ ПЛАТІВ НА ВІДПОВІДЬ згідно з законодавством нашої країни у Франції, починаючи від: Виплата за 1 рік до 25 років залежить від необхідної суми. Ви знаєте, що їм заборонено носити на кредит. Необхідно взяти кредит, зверніть увагу на ті сфери, в яких я можу вам допомогти: * Фінансові * Іпотека * Інвестиційні кредити Ви прагнете до реалізації проекту і вам потрібне фінансування, або вам потрібні гроші для оплати рахунків, кошти для інвестування в компанії. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо по електронній пошті або WhatsApp, якщо потрібно відчути Email: catherinedurand217@gmail.com WhatsApp +1 (865) 401-1764 Ви зацікавлені?
30 Січня, 2019 16:17
OFFER LOAN Привіт безкоштовний кредит пропозицію з кредитною карткою Viabuy.
Я хотів би звернути вашу увагу на те, що я можу зробити вам спеціальний кредит БЕЗ ПЛАТІВ НА ВІДПОВІДЬ згідно з законодавством нашої країни у Франції, починаючи від: Виплата за 1 рік до 25 років залежить від необхідної суми. Ви знаєте, що їм заборонено носити на кредит. Необхідно взяти кредит, зверніть увагу на ті сфери, в яких я можу вам допомогти: * Фінансові * Іпотека * Інвестиційні кредити Ви прагнете до реалізації проекту і вам потрібне фінансування, або вам потрібні гроші для оплати рахунків, кошти для інвестування в компанії. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо по електронній пошті або WhatsApp, якщо потрібно відчути Email: catherinedurand217@gmail.com WhatsApp +1 (865) 401-1764 Ви зацікавлені?
30 Січня, 2019 16:17
OFFER LOAN Привіт безкоштовний кредит пропозицію з кредитною карткою Viabuy.
Я хотів би звернути вашу увагу на те, що я можу зробити вам спеціальний кредит БЕЗ ПЛАТІВ НА ВІДПОВІДЬ згідно з законодавством нашої країни у Франції, починаючи від: Виплата за 1 рік до 25 років залежить від необхідної суми. Ви знаєте, що їм заборонено носити на кредит. Необхідно взяти кредит, зверніть увагу на ті сфери, в яких я можу вам допомогти: * Фінансові * Іпотека * Інвестиційні кредити Ви прагнете до реалізації проекту і вам потрібне фінансування, або вам потрібні гроші для оплати рахунків, кошти для інвестування в компанії. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо по електронній пошті або WhatsApp, якщо потрібно відчути Email: catherinedurand217@gmail.com WhatsApp +1 (865) 401-1764 Ви зацікавлені?
27 Січня, 2019 01:20
Charles Din Привіт
Вам потрібен кредит будь-якого виду? Ми пропонуємо всі види кредитів за низькою відсотковою ставкою 2%.
Будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті на charles_din@hotmail.com для отримання додаткової інформації.
Електронна адреса для відповіді: charles_din@hotmail.com
Дякую.
25 Січня, 2019 08:10
Mr. Carter Collins Вам нужна финансовая помощь? Мы выдаем кредиты с процентной ставкой 2%, от 5 000,00 до 15 000 000,00 долларов США сроком от 1 года до 20 лет. Если вы заинтересованы, свяжитесь с нами по адресу cartercreditunionoffer.link @ gmail.com для получения более подробной информации.
* Коммерческие кредиты.
* Персональные кредиты.
* Бизнес-кредиты.
* Инвестиции Кредиты.
* Кредиты развития.
* Приобретение займов.
* Строительные кредиты.
* Бизнес-кредиты и многое другое:
С уважением
Мистер Картер Коллинз
18 Січня, 2019 05:56
Олена Шановні шукачі кредитів
Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: elenanino0007@gmail.com
Ім'я:
Необхідна сума кредиту:
Тривалість позики:
Номер мобільного:
Дякую вам і Бог благослови
Довіра
Олена
15 Січня, 2019 18:27
Thomas Увага!
Це інтернет-реклама від зареєстрованого уряду і ліцензованого кредитора, що видає різні види кредитів, наприклад, іпотечні кредити, кредити для бізнесу, автокредитування лише серйозним і зацікавленим особам, при дуже низькій процентній ставці 3%. Подайте заявку на кредит зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться по електронній пошті: Thomasfrankfirms@gmail.com
Дякую,
Томас
15 Січня, 2019 18:27
Thomas Увага!
Це інтернет-реклама від зареєстрованого уряду і ліцензованого кредитора, що видає різні види кредитів, наприклад, іпотечні кредити, кредити для бізнесу, автокредитування лише серйозним і зацікавленим особам, при дуже низькій процентній ставці 3%. Подайте заявку на кредит зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться по електронній пошті: Thomasfrankfirms@gmail.com
Дякую,
Томас
11 Січня, 2019 12:26
Mr. Richard Cosmos Вам потрібен кредит? особисті позики? бізнес-кредити? іпотечні кредити? фінансування сільського господарства та проекту? видаємо всі види кредитів за ставкою 2%! Контактна адреса електронної пошти (richardcosmos5@gmail.com)
Пропозиція кредиту.
11 Січня, 2019 12:25
Mr. George Anderson Ви шукаєте кредит для бізнесу / особистого або для будь-якої мети, а потім надсилайте нам електронну пошту зараз, щоб отримати швидке схвалення, з низькими відсотками від 2%, наша адреса електронної пошти нижче (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)
Пропозиція кредиту.
30 Листопада, 2018 21:20
ЕРІКА БРЕДДОК
Я ЕРІКА БРЕДДОК Я хочу поділитися чудовим свідченням того, як я отримав позику у розмірі 580,000 (гривень) через інвестиції GEORGE KENNETH в кредит. Якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту, зв'яжіться з нами електронною поштою: (georgekennethloaninvestment@gmail.com)
8 Жовтня, 2018 07:51
Олена Шановні позичальники!
Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти elenanino0007@gmail.com
Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:
Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
8 Жовтня, 2018 07:51
Олена Шановні позичальники!
Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти elenanino0007@gmail.com
Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:
Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
31 Липня, 2018 00:18
Alex de Да вродеб все складно толоко одна промашка в этой истории deutsche номера временные можно поставить если kfz зарегестрировал в deutschlandЛох
29 Червня, 2018 13:28
Віктор А чому розмитнення одного і того самого авто в Україні і в Польщі відрізняється в 10 разів і немає вимоги про євро 5.Який дебіл говорить,що ми йдемо в Європу,а закони приймає Азіопсські і совкові.Спершу європейські зарплати,а потім і мито вимагайте [***] від влади!!!
27 Червня, 2018 09:47
Василий Я считаю, что мы достойны большего, нежели донашивать старые штаны за Европой. Даже в нашей стране появилось множество возможностей ездить на хороших новых машинах. Я не берусь сейчас говорить о кредитах, скажу лишь на своем опыте. Вот взял себе киа новую в рассрочку в Автофонд, отдаю в месяц 1/4 своей зарплаты за нее и всем доволен. Я думаю, что с нашей инфляцией, платить 3-4 тыс в мес может каждый 3 это точно.
20 Червня, 2018 05:36
macus lil
Привіт усім
Ми допомагаємо здійснити вашу мрію, достатньо вічно, щоб ваша мрія була на рівні 2% на europafinancialgrowth@gmail.com. Зареєструйтеся зараз
Macus
11 Червня, 2018 10:13
Женя все хотят все на шару купить и ездить без проблем. но увы, такого не бывает. Экономия экономии рознь. Я бы тоже хотел машину по-дешевле, но никто не знает, во что это выльется потом. Купил новую машину по программе авто так ине жалею, потому что новая есть новая. НЕ было у меня нужной суммы, но были деньги на то, чтобы оплатить аванс. Потому машину получил быстро, всего через 3 мес., так что лучше уж так.
11 Червня, 2018 01:35
Balvin Loan Firm Ми пропонуємо кредит на 2%, для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами: info.balvinloanfirm@gmail.com
20 Травня, 2018 10:41
Володимир Чому поляки можуть пригнати авто з іншої країни старше 2010р. і легально, недорого, його розмитнити?А бідному українцю який їздить на старенькому вазі 80х зась?Чому наша влада робить закони тільки для себе?Чого вони хочуть?Третього майдану?Чи нам всім виїхати?Залишуться лише вони та старенькі пенсіонери,яких небуде кому утримувати.
8 Травня, 2018 12:21
Олег Да к нам в страну продают один хлам, который стоит копейки и который все с удовольствием гр[***]. У меня тоже не было возможности купить машину новую из салона, просто на просто не хватало денег. Не то, чтобы всей суммы не было, у меня вообще почти денег не было, единственным вариантом была покупка в рассрочку. На данный момент только наверное Авто Просто дает возможность покупки новой машины на человеческих условиях. Поэтому там мы и покупали. Рекомендую
18 Квітня, 2018 21:58
Алина да, многие ведутся на низкую цену, но можно ведь так получить кота в мешке...мы с мужем долго не могли определиться какую машину купить, каким способом и т.п. в итоге остановились на авто так. Судя по комментариям мы не одни такие) на данный момент это единственный комфортный способ покупки машины.
18 Квітня, 2018 21:58
Алина да, многие ведутся на низкую цену, но можно ведь так получить кота в мешке...мы с мужем долго не могли определиться какую машину купить, каким способом и т.п. в итоге остановились на авто так. Судя по комментариям мы не одни такие) на данный момент это единственный комфортный способ покупки машины.
21 Березня, 2018 11:56
Павел До чего уже народ довели.. у нас все не для людей. Многие вынуждены покупать машины из европы, америки и т.п., чтобы хоть как-то подэкономить. Хорошо, что сейчас появляются компании, которые продают машины через финансирование групп. Жаль, что я не знал лет 5 назад об этом. В прошлом году решил поменять машину, когда увидел друга на новой киа рио, которую он купил по программе АвтоТак. Он мне рассказал все нюансы и я не раздумывая решил тоже так купить себе равон. Машину забрал уже через 5 мес, но еще за нее выплачиваю деньги. Оформление быстрое, ежемесячные выплаты невысокие. Так что всем советую.
30 Серпня, 2017 16:27
Богдан Автомобілі з Європи, на розмитнення, допомога на кордоні, митниці і мрео. Завжди авто в наявності в Україні, і на кордоні. 0978050091 вайбер, 0938050091
Звертайтеся, буду радий допомогти.
30 Серпня, 2017 12:05
Микола Добрий день,допоможу з пошуком та пригоном автомобіля під ключ,або варіант який вас влаштовує,всі деталі за телефоном +380685080510
+380994525652
29 Серпня, 2017 22:18
Оксана Доброго вечора!
В мене таке ж прохання до Вас, як і в пана Богдана. Буду вдячна за контакти.
29 Серпня, 2017 22:18
Богдан Пишіть...допоможемо вибрати, професійно оглянемо...пригонимо bbrychko@gmail.com
29 Серпня, 2017 19:35
Андрій В мене все відбулося аналогічно, автомобіль мені привезли з Франції , перед тим мені скинули декілька варіантів які підходили мені по ціні , реальні фото , фото з товщиноміра фарби всіх елементів, кузова , всі наявні дефекти, та номер кузова по якому я повністю перевірив історію автомобіля на авторизованому сервісі. Це дуже зручно бо реально розумієш що за авто купуєш. Автомобіль теж проплатив в польському банку і за тиждень отримав автомобіль на кордоні.
29 Серпня, 2017 18:27
Богдан Доброго дня! На даний час сам в пошуках автомобіля та людей, які б могли кваліфіковано знайти та оглянути в його в Європі.
Був би дуже вдячний за контакти тих осіб, послугами яких Ви скористались.