дискусійна платформа Кожен третій: чому львівські школярі мають хронічні хвороби?

Кожен третій: чому львівські школярі мають хронічні хвороби?

Нещодавно у Львові оприлюднили результати дослідження здоров’я школярів міста: стан їх здоров’я наближається до критичного, кожен третій школяр закінчує школу з хронічними захворюваннями, часто скаржиться на втому та погано спить. Як покращити ситуацію та які кроки для цього потрібні? Про це та інше говоритимуть 24 квітня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Медичного центру Medicover.

Коли?

24 квітня, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: представники управління охорони здоров’я ЛМР, представники управління освіти ЛМР, дитячий психолог, представники батьківського комітету, директори шкіл, педіатри, представник Медичного центру Medicover.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.


Батьки, лікарі, школа. Хто несе відповідальність за здоров’я школярів

Учасники дискусії «Кожен третій: чому львівські школярі мають хронічні хвороби?» сперечалися щодо того, хто несе відповідальність за здоров’я школярів — школа чи батьки, та яке харчування потрібне дітям у школі.

Завтра у Львові говоритимуть про стан здоров

Нещодавно у Львові оприлюднили результати дослідження здоров’я школярів міста: стан їх здоров’я наближається до критичного, кожен третій школяр закінчує школу з хронічними захворюваннями, часто скаржиться на втому та погано спить.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!