Юринець

Оксана


Виборчий округ №117 (Галицький, Франківський, частина Шевченківського району Львова)
Партія "Блок Петра Порошенка"

Народний депутат Львівської облради, обиралась від «УДАРу Віталія Кличка». Народилася 27 лютого 1978 року у селі Коти Яворівського району Львівської області, живе у селі Підбірці Пустомитівського району на Львівщині. Закінчила Львівський політехнічний інститут, спеціальність економіка і менеджмент. Згодом закінчила аспірантуру Національного університету «Львівська політехніка», захистила кандидатську дисертаційну роботу на тему «Формування конкурентної стратегії підприємства». Працює на кафедрі менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка». Доцент. Крім того, є приватним підприємцем (виготовлення і реалізація будівельних матеріалів).

2012 року балотувалась по 117 округу до ВРУ від партії «УДАР Віталія Кличка». Змагалась з Трасом Стецьківим та Ігорем Васюником. Саме останній і потрапив до парламенту.

Основними своїми завданнями у майбутньому парламенті вважає:

– дуже важливе, чого не було в моїй програмі раніше, це розробка закону про державні гарантії, державні компенсації сім’ям учасників АТО. Це – 200 хлопців, які загинули… З обласного бюджету, наскільки я бачу, на це коштів не вистачає, перепрофільовуються програми, з цим є проблеми.

– оскільки в окрузі багато пам’яток, то, звичайно, це збереження спадщини. Йдеться про залучення іноземних інвестицій для того, аби розвинути Львів як культурно-освітню столицю. Це підтримка архітектурно-культурної спадщини, і на це мала б бути окрема стаття в бюджеті держави – саме для Львова і саме для цього округу.

– також, якщо йдеться про Львів як освітній центр – це підтримка молоді і прийняття державної програми «Моє перше робоче місце», аби люди могли отримати перше робоче місце, отримали певний досвід. А це тягне за собою і можливості щодо житла,кредитування…

захист української книги та конкурентоспроможності українських видань, це – також пріоритетне завдання.