Подоляк

Ірина


Виборчий округ №116 (Залізничний, частина Шевченківського району Львова)
Політична партія «Об’єднання «Самопоміч»

47 років. Начальник управління культури Львівської міської ради, безпартійнa. Раніше працювала на інших посадах у Львівській міськраді та в Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID) – координатором USAID у Львові.

Tvoemisto.tv Ірина Подоляк поінформувала, що своїми основними пріоритетами в майбутній парламентській діяльності вважає такі пункти щодо Львова:

розвиток транспортної, соціальної та спортивної інфраструктури;

– розвиток програм соціального житла;

– організацію громадської безпеки;

– запровадження технологій енергоощадності та розвиток екологічних програм.

Щодо питань культури, то своїми завданнями Ірина Подоляк бачить: створення та підтримку осередків культурно-громадської активності для розвитку дітей, підлітків та нових можливостей для літніх людей; формування нового мистецького громадського простору та активний розвиток тих просторів, які вже існують; розвиток сучасних технічно оснащених бібліотек як осередків спілкування мешканців, як «третього місця», крім дому та роботи.

Також вона обіцяє громаді округу тісний зв’язок з громадою, відкрита та прозора парламентська діяльність, регулярне проведення зустрічей та звітування (не менше одного разу в місяць); живий сайт та наявність форми для зворотного зв’язку з мешканцями; залучення громадських активістів до публічних обговорень важливих питань громади+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!