
Photo by Darya Tryfanava on Unsplash
Вибори до Львівської міськради. Перша десятка партії «Варта»
Tvoemisto.tv знайомитиме своїх читачів із кандидатами у депутати ради Львівської ОТГ. Сьогодні пропонуємо першу «десятку» виборчого списку «Варти». Це:
- Валерій Веремчук
- Юрій Мартинюк
- Наталя Шелестак
- Ігор Зінкевич
- Неля Васюта
- Орест Печенко
- Артем Хмиз
- Ірина Оршак
- Олена Халілова
-
Данило Коць
Валерій Веремчук – депутат міськради Львова. Туди його обрали у 2015 році вже утретє. Він очолював фракцію партії «Народний контроль».
Валерій Веремчук народився на Волині. У 2002 році закінчив географічний факультет ЛНУ імені Франка, а в 2010 став випускником Українських політичних студій, також стажувався в Європарламенті, у 2018 році вчився у Школі мерів.
У 2006 році Валерій Веремчук уперше був обраний депутатом ЛМР від Народного руху. Він – один із ініціаторів ухвал про громадський бюджет Львова, про незалежний аудит львівських комунальних підприємств та про стимулювання створення мешканцями ОСББ. Також працював над облаштуванням дитячих та спортивних майданчиків у місті. Балотувався по мажоритарці раз в обласну раду Львівщини, раз – у Верховну, проте безуспішно.
Валерій Веремчук брав участь у Помаранчевій революції та був волонтером під час Революції Гідності – координатором Центру відправки на Євромайдан і комендантом Центру розміщення майданівців. Очолив «Народну самооборону», що займається, серед іншого, підтримкою сімей учасників АТО, медичним забезпеченням військових, їхньою правовою підтримкою, гуманітраною допомогою фронту. Був одним із співорганізаторів Комітету Майдану Львівщини та Люстраційного комітету Майдану Львівщини.
З 2004 року є приватним підприємцем, основна діяльність – у сфері зв’язків із громадськістю, інша — ремонти приміщень.
Другий номер у списку – Юрій Мартинюк, директор Асоціації західноукраїнських забудовників. Народився у Львові 1981 року, закінчив юридичний факультет Львівського університету.
Працював у Львівському територіальному управлінні Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. У 2008 році став адвокатом, у 2011 – співзасновником та директором ТОВ «Центр корпоративного права». Займається індивідуальною підприємницькою діяльністю, пов’язаною із наданням юридичних послуг.
У 2006-2010 роках був депутатом Перемишлянської районної ради Львівської області, а 2012-2015 року – депутатом Львівської міської ради.
У 2012 році безуспішно балотувався від «УДАРу» до Верховної Ради, а у 2015 – до міської ради від «Європейської солідарності».
Був учасником Євромайдану. Громадський активіст, засновник та учасник низки громадських і волонтерських ініціатив. Є заступником керівника ГФ «Народна самооборона» Львів та заступником голови Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області.
Наталія Шелестак – керівниця обласної організації партії «Варта». Вона – юристка, підприємиця і громадська активістка (ГО «Варта 700», ВРЦ «Патріот», громадська рада при ДФС України).
Кандидатка виросла у Львові, вивчала право та економіку у Львівському університеті.
Під час минулого скликання Верховної Ради Наталія Шелестак була помічницею нардепа Володимира Парасюка на громадських засадах.
Ігор Зінкевич – депутат міськради Львова, член фракції партії «Укроп», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ. Торік балотувався до Верховної Ради як самовисуванець, але не пройшов. У 2015 році також був кандидатом на посаду міського голови Львова – він посів 6 місце із 3,3% голосів.
Ігор Зінкевич народився у Львові 1983 року, закінчив Львівську комерційну академію. Потому працював у різних установах – від Львівської галереї мистецтв та обласного управління поліції до СТО і різних приватних фірм.
До початку політичної кар’єри у 2015 році Ігор Зінкевич став відомий у Львові тим, що під час Євромайдану за допомогою Zello створив канал Варта-1 для оперативного реагування на події в місті та поширення важливої інформації і координації активістів. Згодом цей канал перейшов у Facebook-спільноту «Варта-1», де щодня викладають новини про ДТП, корки, зниклих людей, бійки тощо.
А вже влітку цього року «Варта» стала політичною партією, яку Ігор Зінкевич очолив. До її складу увійшли активісти «Народної самооборони», ГО «Варта 700».
У міській раді Ігор Зінкевич працює в комісії з питань землекористування, але більшість його депутатських запитів та ініціатив стосуються громадського транспорту у Львові, зокрема — маршруток.
Наступний номер у списку «Варти» – Неля Васюта, менеджерка зі зв’язків із громадськістю ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем», керівниця ГО «Центр допомоги сім’ям учасників АТО».
До Львівської міської ради балотується вперше. У 2015 році балотувалася до Львівської облради від «Народного контролю», раніше входила до міського осередку «Народного руху України». Народилася 1983 року. Вчилась у Львівському університеті на політології.
Шостий номер у списку – Орест Печенко, бізнесмен, був депутатом ЛМР 6-го скликання від «Народного руху України». У 2015 році балотувався від «Народного контролю».
Народився 1978 року у Львові. Навчався у «Львівській політехніці», у 2000 році перевівся у Львівський банківський інститут.
Артем Хмиз – №7, займається ресторанним бізнесом, є співзасновником «Майстерні карамелі», кількох ресторанів і клубів. Був депутатом ЛМР 5-го та 6-го скликань від «Пори». Під час позачергових парламентських виборів у 2019 році був уповноваженим партії «Українська стратегія Гройсмана».
Народився 26 липня 1978 року у Львові. Вищу освіту отримав у Національному Університеті «Львівська Політехніка» на механіко-машинобудівному факультеті.
Далі у списку – Ірина Оршак. Вона – депутатка Львівської міської ради 7-го скликання від «Народного контролю». Голова постійної депутатської комісії екології та природокористування.
Народилася 9 листопада 1981 року у Львові. У 2006 році закінчила факультет журналістики Львівського національного університету.
Працювала консультанткою у Раді адвокатів Львівської області, у Жовківському районному суді, у Бродівській міській податковій інспекції юрисконсультом.
Наступна – Олена Халілова. Громадська активістка, очолює батьківську раду у СЗШ №54. Балотувалася на виборах до Львівської міської ради у 2015 році від партії «Народний контроль», однак не пройшла.
Також Олена Халілова входить до Громадської ради при управлінні освіти Львівської міськради. Представляє «Народну самооборону Львівщини».
№10 у списку – Данило Коць. Бізнесмен, співзасновник низки підприємств, серед яких – сервіс прокату електросамокатів Easy у Львові та ТОВ «КМК АВТОДОР», що спеціалізується на електромонтажних, будівельно-монтажних роботах.
Окрім цього, сім'я Коць володіє сільськогосподарським бізнесом – ФГ «Барвінок лісовий», де вирощують ягоди, горіхи, дерева і розводять коней.
Tvoemisto.tv також пропонує читачам ознайомитись із аналізом програм кандидатів на голову Львівської ОТГ за ключовими проблемами міста, які бачать члени спільноти «Твого міста»:
- Андрій Садовий
- Олег Синютка
- Ігор Зінкевич
- Ігор Васюник
- Юлія Гвоздович
- Ярослав Рущишин
- Руслан Кошулинський
Також пропонуємо ідеї кандидатів на голову Львівської ОТГ для вирішення транспортної проблеми у Львові і проблеми сміття та хаотичної забудови.
Нагадуємо, що місцеві вибори відбудуться 25 жовтня. Щоб процес волевиявлення був успішним, дізнайтесь нові правила заповнення бюлетенів та роботи виборчих дільниць.
Твоє місто
Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.
Вибір Твого міста
- Чи допоможе львів'янам щеплення від коронавірусу поїхати за кордон
- Усиновлення крок за кроком. Як у благодійному фонді «Рідні» допомагають стати батьками
- Правди не знав ніхто. Історія скульпторки і львівської легенди Теодозії Бриж
- Щороку їду на Майдан. Історія медсестри, чиє фото друкували світові медіа
- Перегони до Марсу і повернення на Місяць. Як Україна освоює космос із іншими
- То мороз, то відлига. Хто такі метеозалежні люди і до чого тут львівська погода
- Тут живе дух Львова. Як дають собі раду «Айболить» та «Юний технік»
- «Я недопильнувала». Батьки онкохворих дітей часто звинувачують себе
- Львів, який хочеться запам'ятати. Атмосферні фото засніженого міста
- Почути і перемогти. Як у львівській лікарні діти долають рак
- (Не) Доглянута старість. Які умови в будинках для літніх у Львові і скільки це коштує
- «Мама викликала швидку і знепритомніла». Історії людей, які отруїлись чадним газом
- Щоб усі були як рідні. Як у Львові працюватиме Центр підтримки дітей та сім’ї «Рідні»
- Робота на випередження. Як Рівне підготувалось до снігопаду і показало приклад іншим
- «Тут ближче до Бога». Розповідь про отця, який високо в горах лікує людей
- Халк прокидається. Львів'яни – про те, як Covid-19 впливає на психіку
- Хто такі медичні капелани і чому їх хочуть ввести у штати лікарень
- Не Польщею єдиною. Куди їдуть заробітчани після локдауну і що їм пропонують
- Лікар для всіх. У пам’ять про медика Євгена Марцинішка
- Французька кухня, віденські бали. Як жили львів'яни сто років тому
- Шанс жити. Для чого і як у Львові проводять пересадки органів
- Родимка, папілома, бородавка – як не пропустити рак шкіри. Поради дерматолога-онколога
- Гайда на лижі! Різноманітні гірськолижні курорти неподалік Львова: умови, ціни
- Не хотіли чекати. Як мешканці Кастелівки самі відновили історичну браму
- Єгипет і Мальдіви. Куди їдуть львів`яни взимку і що вигідніше в час пандемії
- Тюбінг і оригінальні розписи столітньої давності Модеста Сосенка. Подорож Львівщиною на один день
- Менше популізму, більше технологій. Як 2020 рік змінив траєкторію світу
- Гроші є, інвестиції – будуть. Що чекає на економіку України у 2021 році
- Не тільки лижі. Де активно відпочити на Львівщині узимку
- Богдан Шумилович: У довоєнній Галичині не святкували від «Романа до Йордана»
- Будьте гнучкими. Як спланувати 2021 рік, коли невідомо, що буде за тиждень
- Подруга президента Франції. Історія львів'янки, яка єдина написала радіодиктант без помилок
- Таємниці княжого храму святого Миколая. Екскурсія найстарішою церквою Львова
- Старший друг. Як у Львові працює наставництво для дітей-сиріт
- Коронавірус і Різдво. Із якими обмеженнями святкуватимуть в Україні та Європі
- Потрібні нові холодильники. Як Львів готується отримати вакцину проти коронавірусу
- Наші світильники є у Франції та США. Як львівська компанія запалює світло по всьому світу
- «Моє тіло – моє діло». Як у Львові запроваджують сексуальну освіту для дошкільнят
- Цілющі вода й повітря. Де на Львівщині зміцнити імунітет і відновитись після хвороби
- Безробітні є, а вакансії? Де і кому можна знайти роботу у Львові
- Ремонт без проблем. Як зробити усе так, щоб не пошкодувати і не втратити гроші
- Чи можуть львів’яни уникнути зростання ціни на доставку газу. Роз’яснення
- «Вийшла в ліс і почала кричати». Історія ВІЛ-позитивної львів’янки
- Розуміти одне одного. Чого очікують від влади Львова громадський сектор, медицина і Церква
- Навіть взимку діти цілий день у парку. Як у Львові створили незвичний «дитсадок»
- Карантин добив. У Львові закривають культову «Українську книгарню»
- «Двері відчинені». Як вирішують скандал у Львівській міській раді
- Закон, повага та (не)чинний Садовий. Що відбувається у Львівській міській раді
- Лікували все життя. Історія подружжя медиків, чиє життя забрав коронавірус
- Львів і його села. Як місто розширювало свої території
- Бути першими – це велика відповідальність. Як змінювалася ІТ-компанія ЕРАМ протягом 15 років в Україні
- Люди з ментальними розладами помирають від Covid-19 частіше за онкохворих? Нові дослідження
- Дебати Андрія Садового і Олега Синютки. Як це було
- Правда чи брехня? Фактчекінг і експертний аналіз дебатів Садового і Синютки
- Не втратити ґрунту, на якому стоїмо. Вахтанг Кіпіані про українські змісти
- Львів – проти. Чи працюватимуть на вихідні у місті кафе, ТРЦ і перукарні
- Чи можуть бути у Львові англомовне навчання та добра медицина?
- Українська стала мені рідною. Історії тих, хто вчив мову у дорослому віці
- У ньому вся сіль. Мандрівка вихідного дня у Дрогобич і Нагуєвичі
- Медичний канабіс в Україні. «За» і «проти» та що каже Церква
- Чи закривати школи у випадку локдауну та що роблять у Європі
- Троянський кінь для супербактерії. Як у Львові розробляють новітній антибіотик
- Перекласти Шептицького на сучасний лад. Як у Львові пройшло бієнале Митрополита
- «Осиротілі юрби гуляк». Як ведеться на карантині ресторанам Європи і світу
- Місцеві вибори 2020 у Львові та ОТГ. Найважливіше. Фото, відео. Оновлюється
- Реконструкція Винників. Репортаж з містечка, яке вперше не голосувало за власного мера
- Літати по-новому. Що корисного можуть дати пасажирам карантинні зміни в авіації
- Онлайн-голосування на виборах – прогрес чи смерть для демократії
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» УГП
- Що Кошулинський обіцяє зробити для Львова. Аналіз програми
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» партії «Слуга народу»
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» партії «Голос»
- Що Рущишин обіцяє зробити для Львова. Аналіз програми
- Диригент швидкої допомоги. У пам’ять про лікаря і любителя джазу Ігоря Орлова
- Замок, космічна екскурсія і музей людських історій. Мандрівка Золочівщиною
- Місцеві вибори пройдуть за новими правилами. Що змінилось?
- Дзвонила всім підряд у телефонній книзі. Як львівська вчителька поборола рак
- Хаотична забудова та сміття. Як кандидати на мера Львова вирішуватимуть ці проблеми
- Захищати не лише на передовій. Як із маленьких справ будується захист країни
- Що Зінкевич обіцяє зробити для Львова. Аналіз програми
- На «В» з мінусом. Дитячий онколог Роман Кізима про медицину у Львові
- Чи можуть Львівщину «закрити» на карантин і кого це зачепить у першу чергу
- Єдина надія на подолання пандемії. Чи все так просто з вакциною проти Covid-19
- Що обіцяють Садовий і Синютка зробити для вирішення транспортної проблеми. Аналіз програм
- Із корицею, веганський і на когуті. 7 рецептів борщу від відомих львів'ян
- Нова економічна реальність. Де зараз є і куди прямує економіка України
- Чому будівництво вітряків на Боржаві розглядають в суді і до чого тут репутація України в Європі
- «Як перетворити кризу у можливості». Не час різати одне в одного бізнес-пиріг, треба його збільшувати
- Як-як тебе звуть? Історії львів'ян з незвичними іменами
- Посаг для Львова. Що принесуть у Львівську ОТГ Грибовичі і Малехів
- Гасити пожежу голими руками. Чому вчителів у Львові не тестують на Covid-19
- Привіт з далеких галактик. Як на Львівщині працює Центр космічних досліджень
- Треба вичавити з себе совок, а потім ще раз і ще раз. Кауфман у влозі Рущишина
- Втратити, щоб відчути цінність. «Як перетворити кризу у можливість» у галузі гостинності
- У світі почали використовувати нові тести на Covid-19. Що це і чи будуть вони в Україні
- З нас насміхаються. Чому львів'яни вийшли на Бандери захищати бруківку
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» Європейської солідарності
- «Тримати лінію фронту і захищати своє». Жадан у влозі Рущишина
- Нам бракує мишей. Як у Львові розробляють вакцину від коронавірусу
- Карантин допоміг вдосконалитися. Як пандемія змінила роботу «Майстерні Improv»