Як студенти у Львові втілюють стартапи у життя. Епізод 3

1905 0
У Львові діє єдина безкоштовна школа для стартаперів Startup School University Edition, де студенти мають можливість послухати успішних підприємців, відчути життя стартапера "з середини" та сформувати свою бізнес-ідею. Tvoemisto.tv простежило за тим, як це функціонує на практиці: коли тебе навчають і допомагають втілити свою стартап-ідею до кінця. У спецпроекті #Let’sStartup! публікуватимемо матеріали про те, як запустити свою справу з нуля на прикладі випускників Startup School University Edition.

Під час фінального пітчу Startup School члени журі визначили переможців. У першому  матеріалі ми  розповідали про дві команди, які здобули перемогу. У попередньому епізоді студенти зустрілись, аби обговрити свою презентацію для потенційних клієнтів. Що з цього вийшло і яка атмосфера у команд – можна переглянути тут. Цього разу обидві команди зустрілись з ментором, який повинен був проаналізувати стартапи та дати дієві поради. Не всі слова ментора Павла Кузнєцова, менеджера з комунікацій, були «солодкими», та точно дали студентам розуміння того, куди варто рухатися на глобальному ринку. Які ж поради та критику почули студенти – читайте та дивіться далі.

 

 Проект PLITE 

 

Стартап-ідею "студентів для студентів" під час фінальної презентації оцінили призом глядацьких симпатій. Проект справді цікавий, адже орієнтований на те, щоб спростити життя студентів та уникати черги в копіцентрах. QR друк - це просто та швидко, - переконують розробники додатку PLITE. Проте, комада зараз на етапі переосмислення власної ідеї. Про що говорили з Павлом Кузнєцовим, дивіться у відео:

 Проект ДРУГЕ ЖИТТЯ 

 

Дівчата з проекту "Друге життя" основною проблемою своєї команди бачили відсутність чіткого плану. Після спілкування з Павлом дівчата вже визначились зі своїми наступними діями. Якими саме - дивіться:

Нагадаємо, у першому матеріалі спецпроекту #Let’sStartup! йшлося про те, як діяла школа для стартаперів Startup School University Edition від початку і до фінального виступу «випускників». Цього року для молодих стартаперів читали лекції успішні підприємці, які вже реалізували свої стартапи, та спеціалісти галузі, які працюють у відомих ІТ-компаніях Львова.

Проект Startup School University Edition реалізовується за підтримки Startup Depot. Lviv Business IncubatorPolish aid та IRM (Інститут розвитку міст в Кракові).

Партнерська публікація

Підготувала: Оксана Матійків
Режисер: Дмитро Тарадайка