100 успішних педагогів Львова отримають по 25 тисяч гривень. Перелік

4145 1
Претенденти до участі у програмі подавали заяву, мотиваційний лист і протокол конференції закладу освіти.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У Львові відзначили 55 учителів, 35 вихователів дошкілля та 10 працівників позашкілля, які стали переможцями програми  програмою «Успішний педагог».

На участь у програмі подався 161 педагогог, який висуває педагогічна рада, батьківська або учнівська громада. Також кожен освітянин може самостійно висунути свою кандидатуру. Претенденти до участі у програмі подавали заяву, мотиваційний лист і протокол конференції закладу освіти.

«Із претендентів, які подали свої документи, жеребкуванням утворили пари, які готували майстер-клас. Темою майстер-класу були актуальні для розвитку учня і навчального процесу питання чи проблеми. Пізніше ці майстер-класи претенденти презентували, і на підставі презентації отримали оцінки. Першочергово оцінювали вміння критично мислити й керувати часом, робота в парі та індивідуальна і групова робота», – розповіла керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Усі переможці отримали від міста по 25 тисяч гривень, зокрема:

Заклади загальної середньої освіти

  • Бакус Галина Ярославівна – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи «Первоцвіт»
  • Балицька Романія Богданівна – вчитель початкових класів загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів «Лідер» з різними формами навчання
  • Бережанська Христина Ярославівна – вчитель української мови та літератури загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів «Лідер» з різними формами навчання
  • Бернацька Зоя Богданівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 40 м. Львова
  • Богачева Олена Михайлівна – вчитель початкових класів ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • Бойчук Ірина Василівна – вчитель англійської мови ліцею № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради
  • Гальвіцька Олена Леонідівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 ім. М. Конопницької
  • Геронович Марта Юріївна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 30
  • Глущак Оксана Володимирівна – вчитель історії Навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»
  • Голговці Галина Ярославівна – вчитель української мови та літератури ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • Грудлевська Мар'яна Степанівна – вчитель фізики ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради
  • Демків Ігор Юрійович – вчитель інформатики ліцею № 46 ім. В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради
  • Дзюбан Христина Ярославівна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова
  • Жарська-Зуб Христина Сергіїна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 34 ім. М. Шашкевича м. Львова
  • Железник Ольга Феліксівна – вчитель музичного мистецтва середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 50 м. Львова
  • Задворна Вікторія Пилипівна – учитель фізики ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради
  • Звір Галина Миколаївна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 98 м. Львова
  • Карпій Оксана Дмитрівна – вчитель англійської мови ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Кіц Олег Ігорович – вчитель предмету «Захист Вітчизни» ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Козак Катерина Андріївна – вчитель початкових класів ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Кушнір Олена Богданівна – вчитель англійської мови приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Живе слово»
  • Лоїш Оксана Володимирівна – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 99 м. Львова
  • Любінська Зоряна Романівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 13
  • Макар Ярина Тарасівна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова
  • Максименко Олена Богданівна – вчитель англійської мови початкової школи № 4 Львівської міської ради
  • Мацевко Аліна Тарасівна – вчитель хореографії Львівської правничої гімназії
  • Микитеєк Ольга Михайлівна – вчитель фізики Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка
  • Назар Оксана Зіновіївна – вчитель біології ліцею № 66 Львівської міської ради
  • Павлюк Леся Богданівна – вчитель англійської мови ліцею № 2 Львівської міської ради
  • Подола Дана Борисівна – вчитель англійської мови Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 74
  • Резніковежа Яна Андріївна – вчитель англійської мови приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Живе слово»
  • Репех Ольга Ярославівна – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 98 м. Львова
  • Рибак Марина Юріївна – вчитель початкових класів ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради
  • Рибська Оксана Іванівна – вчитель української мови та літератури гімназії «Провесінь» Львівської міської ради
  • Романів Світлана Петрівна – вчитель географії ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Синявська Ірина Миколаївна – учитель української мови та літератури ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради
  • Смага Олександра Павлівна – вчитель української мови та літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7
  • Согор Ярослав Тарасович – вчитель історії та предмету «Захист Вітчизни» Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7
  • Староста Наталія Олексіївна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 72
  • Стащук Галина Василівна – вчитель початкових класів початкової школи «Школа радості» Львівської міської ради
  • Степанова Леся Петрівна – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 13
  • Талайло Віталій Іванович – вчитель історії та правознавства ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради
  • Фацинець Іван Васильович – вчитель історії та предмету «Захист Вітчизни» ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради
  • Федека Ганна Андріївна – вчитель початкових класів ліцею імені Василя Симоненка Львівської міської ради
  • Филипів Уляна Михайлівна – вчитель початкових класів початкової школи «Джерельце» Львівської міської ради
  • Ханяк Ольга Тарасівна – вчитель англійської мови ліцею «Надія» Львівської міської ради
  • Чабан Катерина Миколаївна – вчитель інформатики ліцею № 70 Львівської міської ради
  • Шваєвська Оксана Мирославівна – вчитель української мови та літератури ліцею № 8 Львівської міської ради
  • Шеретько Софія Іванівна – вчитель англійської мови ліцею № 66 Львівської міської ради
  • Шкіль Оксана Степанівна – вчитель хімії ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • Щепанська Наталія Миколаївна – вчитель історії навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» м. Львова
  • Янчишин Ірина Володимирівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»
  • Яськів Галина Миколаївна – вчитель хімії ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради
  • Яцик Наталія Ігорівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 97 м. Львова
  • Яцишин Марія Петрівна – вчитель іспанської мови навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» м. Львова
  • Заклади дошкільної освіти
  • Александрович Ірина Василівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 130
  • Бачинська Світлана Іванівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 40
  • Бендина Галина Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 57
  • Боднар Олександра Семенівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 169
  • Будь Інна Вікторівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 167
  • Витрикуш Леся Веніамінівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 105
  • Гаврилова Валентина Романівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Гаєвська Руслана Володимирівна – вихователь – методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 180
  • Герус Галина Богданівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Пізнайко»
  • Гордон Оксана Адамівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37
  • Гук Катерина Мирославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 183
  • Гунько Людмила Ярославівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 31
  • Дихта Олена Юріївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок № 67
  • Добуш Світлана Петрівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 133
  • Жеребна Ольга Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 30
  • Каленчук Наталія Романівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 167
  • Коваль Анжела Олександрівна – вихователь-методист гімназії «Провесінь» Львівської міської ради (дошкільне відділення)
  • Коваль Галина Степанівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 179
  • Лепеха Лілія Петрівна – вчитель – дефектолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 38
  • Ломакіна Олена Євгенівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Пізнайко»
  • Мік Наталія Миронівна – вихователь закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 135
  • Олійник Світлана Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Попович Наталія Богданівна – інструктор з фізичного виховання закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 153
  • Сажина Світлана Володимирівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 132
  • Сас Оксана Василівна – вихователь – методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 179
  • Свистун Тетяна Петрівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 39
  • Сидор Вікторія Юріївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 39
  • Ситник Тетяна Павлівна- вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37
  • Стрілець Оксана Богданівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Барвінок»
  • Суряк Любов Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 134
  • Тишик Галина Матвіївна – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Цепак Мар'яна Ігорівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37
  • Шкварок Олена Григорівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Шуль Оксана Володимирівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 160
  • Яцун Мар'яна Олександрівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Барвінок»
  • Заклади позашкільної освіти
  • Безпалко Зоряна Степанівна – керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львова
  • Білоус Марія Йосипівна – керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»
  • Бомчик Андрій Степанович – керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»
  • Єсіпова Олександра Анатоліївна – керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини
  • Карайван Олександр Леонідович – керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львова
  • Кочергін Ігор Павлович – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова
  • Павлишин Зоряна Михайлівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості МЖК-1
  • Полюга Тетяна Володимирівна – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Львова
  • Стінська Ганна Ярославівна – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району м. Львова
  • Шевченко Олена Мирославівна – керівник гуртка Дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1
  •  
  • Бакус Галина Ярославівна – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи «Первоцвіт»
  • Балицька Романія Богданівна – вчитель початкових класів загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів «Лідер» з різними формами навчання
  • Бережанська Христина Ярославівна – вчитель української мови та літератури загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів «Лідер» з різними формами навчання
  • Бернацька Зоя Богданівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 40 м. Львова
  • Богачева Олена Михайлівна – вчитель початкових класів ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • Бойчук Ірина Василівна – вчитель англійської мови ліцею № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради
  • Гальвіцька Олена Леонідівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 ім. М. Конопницької
  • Геронович Марта Юріївна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 30
  • Глущак Оксана Володимирівна – вчитель історії Навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»
  • Голговці Галина Ярославівна – вчитель української мови та літератури ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • Грудлевська Мар'яна Степанівна – вчитель фізики ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради
  • Демків Ігор Юрійович – вчитель інформатики ліцею № 46 ім. В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради
  • Дзюбан Христина Ярославівна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова
  • Жарська-Зуб Христина Сергіїна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 34 ім. М. Шашкевича м. Львова
  • Железник Ольга Феліксівна – вчитель музичного мистецтва середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 50 м. Львова
  • Задворна Вікторія Пилипівна – учитель фізики ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради
  • Звір Галина Миколаївна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 98 м. Львова
  • Карпій Оксана Дмитрівна – вчитель англійської мови ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Кіц Олег Ігорович – вчитель предмету «Захист Вітчизни» ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Козак Катерина Андріївна – вчитель початкових класів ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Кушнір Олена Богданівна – вчитель англійської мови приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Живе слово»
  • Лоїш Оксана Володимирівна – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 99 м. Львова
  • Любінська Зоряна Романівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 13
  • Макар Ярина Тарасівна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова
  • Максименко Олена Богданівна – вчитель англійської мови початкової школи № 4 Львівської міської ради
  • Мацевко Аліна Тарасівна – вчитель хореографії Львівської правничої гімназії
  • Микитеєк Ольга Михайлівна – вчитель фізики Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка
  • Назар Оксана Зіновіївна – вчитель біології ліцею № 66 Львівської міської ради
  • Павлюк Леся Богданівна – вчитель англійської мови ліцею № 2 Львівської міської ради
  • Подола Дана Борисівна – вчитель англійської мови Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 74
  • Резніковежа Яна Андріївна – вчитель англійської мови приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Живе слово»
  • Репех Ольга Ярославівна – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 98 м. Львова
  • Рибак Марина Юріївна – вчитель початкових класів ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради
  • Рибська Оксана Іванівна – вчитель української мови та літератури гімназії «Провесінь» Львівської міської ради
  • Романів Світлана Петрівна – вчитель географії ліцею № 93 Львівської міської ради
  • Синявська Ірина Миколаївна – учитель української мови та літератури ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради
  • Смага Олександра Павлівна – вчитель української мови та літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7
  • Согор Ярослав Тарасович – вчитель історії та предмету «Захист Вітчизни» Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7
  • Староста Наталія Олексіївна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 72
  • Стащук Галина Василівна – вчитель початкових класів початкової школи «Школа радості» Львівської міської ради
  • Степанова Леся Петрівна – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 13
  • Талайло Віталій Іванович – вчитель історії та правознавства ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради
  • Фацинець Іван Васильович – вчитель історії та предмету «Захист Вітчизни» ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради
  • Федека Ганна Андріївна – вчитель початкових класів ліцею імені Василя Симоненка Львівської міської ради
  • Филипів Уляна Михайлівна – вчитель початкових класів початкової школи «Джерельце» Львівської міської ради
  • Ханяк Ольга Тарасівна – вчитель англійської мови ліцею «Надія» Львівської міської ради
  • Чабан Катерина Миколаївна – вчитель інформатики ліцею № 70 Львівської міської ради
  • Шваєвська Оксана Мирославівна – вчитель української мови та літератури ліцею № 8 Львівської міської ради
  • Шеретько Софія Іванівна – вчитель англійської мови ліцею № 66 Львівської міської ради
  • Шкіль Оксана Степанівна – вчитель хімії ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • Щепанська Наталія Миколаївна – вчитель історії навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» м. Львова
  • Янчишин Ірина Володимирівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»
  • Яськів Галина Миколаївна – вчитель хімії ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради
  • Яцик Наталія Ігорівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 97 м. Львова
  • Яцишин Марія Петрівна – вчитель іспанської мови навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» м. Львова
  • Заклади дошкільної освіти
  • Александрович Ірина Василівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 130
  • Бачинська Світлана Іванівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 40
  • Бендина Галина Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 57
  • Боднар Олександра Семенівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 169
  • Будь Інна Вікторівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 167
  • Витрикуш Леся Веніамінівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 105
  • Гаврилова Валентина Романівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Гаєвська Руслана Володимирівна – вихователь – методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 180
  • Герус Галина Богданівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Пізнайко»
  • Гордон Оксана Адамівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37
  • Гук Катерина Мирославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 183
  • Гунько Людмила Ярославівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 31
  • Дихта Олена Юріївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок № 67
  • Добуш Світлана Петрівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 133
  • Жеребна Ольга Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 30
  • Каленчук Наталія Романівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 167
  • Коваль Анжела Олександрівна – вихователь-методист гімназії «Провесінь» Львівської міської ради (дошкільне відділення)
  • Коваль Галина Степанівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 179
  • Лепеха Лілія Петрівна – вчитель – дефектолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 38
  • Ломакіна Олена Євгенівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Пізнайко»
  • Мік Наталія Миронівна – вихователь закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 135
  • Олійник Світлана Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Попович Наталія Богданівна – інструктор з фізичного виховання закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 153
  • Сажина Світлана Володимирівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 132
  • Сас Оксана Василівна – вихователь – методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 179
  • Свистун Тетяна Петрівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 39
  • Сидор Вікторія Юріївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 39
  • Ситник Тетяна Павлівна- вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37
  • Стрілець Оксана Богданівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Барвінок»
  • Суряк Любов Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 134
  • Тишик Галина Матвіївна – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Цепак Мар'яна Ігорівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37
  • Шкварок Олена Григорівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44
  • Шуль Оксана Володимирівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 160
  • Яцун Мар'яна Олександрівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Барвінок»

Заклади позашкільної освіти

  • Безпалко Зоряна Степанівна – керівниця гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості 
  • Білоус Марія Йосипівна – керівниця гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»
  • Бомчик Андрій Степанович – керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»
  • Єсіпова Олександра Анатоліївна – керівниця гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини
  • Карайван Олександр Леонідович – керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості
  • Кочергін Ігор Павлович – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Залізничного району 
  • Павлишин Зоряна Михайлівна – керівниця гуртка Центру дитячої та юнацької творчості МЖК-1
  • 8. Полюга Тетяна Володимирівна – керівниця гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району 
  • 9. Стінська Ганна Ярославівна – керівниця гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району 
  • 10. Шевченко Олена Мирославівна – керівниця гуртка Дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1
...

Читайте також:
25 Грудня, 2019 12:13
Ольга Чому в списку двічі "Шваєвська Оксана Мирославівна – вчитель української мови та літератури ліцею № 8 Львівської міської ради"?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!