10 песиків ЛКП «Лев» шукають нових господарів. Фото

4244 0
Львів’ян закликають прилаштувати песиків, які нині перебувають в ЛКП «Лев».
Фото: Марта Сирко

Фото: Марта Сирко

Десять песиків, що живуть у ЛКП «Лев», шукають нових господарів, про це йдеться на Facebook-сторінці комунального підприємства.

Усіх охочих взяти собаку жити до себе додому просять звертатися у ЛКП «Лев», що за адресою вул. Промислова, 56, графік роботи — з 8:00 до 20:00.

Ната. Білява красуня, молоденька метис лайки. Енергійна та життєрадісна, любить гуляти та бавитися. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин

Белла. Шоколадна краса! Потрапила на ЛКП «Лев» на перевакцинацію та повторне кліпсування. Белла активна, соціалізована, була стерилізована 2017 року. Потребує просторе подвір'я.

Айрон, молодий собачка, соціалізований, гавкучий, може жити в родині з дітьми, що люблять тварин. Потребує просторий двір, оскільки любить довгі прогулянки. Добре гуляє на повідку.

Авіна, молоденька віком до 1 до року собачка-дзвіночок. Енергійна та грайлива. Новим господарям з нею ніколи не буде сумно

Ікар, молодий метис німецької вівчарки. Слухняний та виважений, піддається навчанню. Чудовий друг та охоронець

Цент (Майк) також досі у нас. Неймовірний красень-пітбуль з рідкісним сіро-мигдалевим окрасом. Чемний молодий собака, абсолютно неагресивний, соціалізований

Вільфред. Молодий собака метис вівчарки. Наразі трішки розгублений та наляканий, але піддається навчанню, чемно гуляє на повідку і дружній до людей

Сара. Собачка, яка потрапила до ЛКП із важкими ранами на шкірі, швидше за все, від покусу інших собак. Ветеринари врятували та вилікували її. Після усього пережитого на вулиці вона не може повертатися знову в зону ризику.

Цирі продовжили перебування в ЛКП «Лев» до 17 червня, хоча турмін її перетримки вже завершився. Ця собака потрапила до ЛКП наляканою. 

Скаллі. Метис фокстер’єра. Молода та енергійна, соціалізована собака-друг. Добре гуляє на повідку, може проживати в квартирі. Підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, які люблять тварин. Чекає на найдобріші руки! 

Фото Марти Сирко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!