10 програм квітня для освіти за кордоном

2903 0
Tvoemisto.tv пропонує вам ознайомитися із освітніми програмами для стажування або навчання за кордоном. Серед пропонованих країн – Франція, Німеччина, США й Туреччина.

У квітневій добірці можливостей – стипендії на навчання у Словаччині й Естонії, дослідницькі проекти у США і Туреччині, стажування для журналістів у Німеччині, архітектурний конкурс, стипендії для митців в Італії, програма підготовки кураторів у Франції, антикорупційна школа в Литві та можливість пожити у заміському будинку Ейнштейна. Не зволікайте з написанням мотиваційних листів.

 

Програма стажувань Маріон Денгофф

Дедлайн – 15 квітня.

Якщо ви працюєте фрілансером або штатним журналістом та добре знаєте німецьку мову, маєте хорошу нагоду взяти участь у програмі імені Маріон Денгофф. Програма дозволяє пройти двомісячне стажування в редакції одного із німецьких ЗМІ та дізнатися більше про політику, економіку, культуру і суспільне життя Німеччини. Розмір стипендії — 3 800 євро. Ця сума передбачає покриття витрат на медичне страхування, проживання в Німеччині та транспорт.

Для участі у стажуванні слід надіслати пакет документів — мотиваційний лист, резюме, рекомендацію головного редактора, три опубліковані матеріали та підтвердження знання німецької мови — на адресу організації IJP.

Детальніше можна прочитати на сайті.

 

Конкурс проектів молодих архітекторів

Дедлайн – 6 квітня.

CANactions запрошує студентів та випускників архітектурних факультетів взяти участь у конкурсі проектів молодих архітекторів. Серед премій: навчання на магістратурі в Dessau Institute of Architecture (Німеччина), стажування у Відні, а також участь воркшопах EASA та IFAC. Тематика та кількість пропонованих проектів необмежена. Умови участі розміщені у Competition Brief.

Заповнити заявку та надіслати пропонований проект потрібно до 6 квітня.

Детальніше – на офіційному сайті.

 

Стипендії Фонду Больяско

Дедлайн – 15 квітня.

Фонд Больяско пропонує стипендії художникам, музикантам, літераторам, архітекторам, хореографам, акторам, режисерам на реалізацію творчих й дослідницьких проектів в Лігурському навчальному центрі в Італії.

Стипендія покриває вартість проживання і харчування в резиденції навчального центру. Поїздка зазвичай триває 1 місяць.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку, підготувати резюме, рекомендаційні листи, приклади робіт та опис пропонованого проекту.

Детальніше – на сайті.

 

Школа Transparency International у Литві

Дедлайн – 1 травня.

Школа Transparency International у Вільнюсі – це можливість для майбутніх лідерів більше дізнатися про досвід боротьби з корупцією та практиками підзвітності, а також реалізувати свої ідеї на практиці.

Програма семиденної школи охоплює три навчальні модулі, також під час навчання учасники також можуть отримати допомогу в розробці індивідуальних проектів. Організатори пропонують обмежену кількість повних або часткових стипендій. Для участі у програмі потрібно заповнити онлайн-заявку.

Детальніше –  на офіційному сайті.

 

Стипендіальна програма для кураторів у Франції

Дедлайн – 30 квітня.

Французька організація École du MAGASIN запрошує взяти участь у навчальній програмі з підготовки кураторів. В рамках навчання учасники будуть відвідувати  лекції, семінари, презентації, а також працювати над повноцінним кураторським проектом. Програма триває 9 місяців у місті Гренобль, Франція.

Ідеальний кандидат має мати диплом магістра або професійний досвід кураторської роботи, добре знання англійської та базове знання французької мови. Заповнену аплікаційну форму, резюме, портфоліо, мотиваційний та рекомендаційні листи потрібно надіслати поштою на адресу організації.

Детальніше читайте на сайті.

 

Стипендіальна програма Ейнштейна

Дедлайн – 15 квітня.

Форум Ейнштейна пропонує стипендії для молодих науковців, які хотіли б реалізувати проекти в галузі, відмінній від їх попереднього дослідницького досвіду. Організатори оплачують проживання учасника програми протягом п’яти-шести місяців у заміському будинку Ейнштейна недалеко від університетів в Потсдамі і Берліні. Стипендіат також отримує фінансування у розмірі 10 000 євро і відшкодування транспортних витрат.

Кандидати віком до 35 років, які мають вищу освіту в галузі гуманітарних, соціальних чи природничих наук, можуть надіслати резюме, рекомендаційні листи та план дослідження на електронну адресу fellowship@einsteinforum.de.

Детальніше — на сайті.

 

Стипендії Міністерства закордонних справ Естонії

Дедлайн – 30 квітня.

Міністерство закордонних справ Естонії надає стипендії студентам для навчання на дворічній магістратурі Тартуського університету. Серед пропонованих програм – європеїстика, програмна інженерія, фінансова математика, економетрія та інші.

Кандидати мають задовольняти вимоги обраної магістерської програми та добре знати англійську мову. Розмір щомісячної стипендії – 400 євро.

Детальна інформація про стипендії опублікована на сайті.

 

Стипендіальна програма Карнегі

Дедлайн – 30 квітня.

Українські науковці, які займаються дослідженнями у галузях гуманітарних та соціальних наук, можуть взяти участь у стипендіальній програмі Carnegie Research Fellowship Program та провести один семестр в університеті США. Загальна тема дослідження – «Social Transformations in the Western Eurasia Border Region — Belarus, Moldova, and Ukraine». Учасники отримують щомісячну стипендію, медичне страхування, доступ до бібліотек й архівів університетів.

Для участі слід підготувати пакет документів – аплікаційну форму, 2 рекомендаційні листи, опис пропонованого проекту, CV, копію закордонного паспорта – та надіслати на apply@nceeer.org.

Детальна інформація опублікована на сайті Американських рад.

 

Національна стипендія Словацької республіки

Дедлайн – 30 квітня.

Студенти магістратури, аспіранти, викладачі, дослідники та митці, які хочуть навчатися у словацьких університетах чи дослідницьких центрах, мають нагоду отримати національну стипендію Словацької республіки. Для цього потрібно подати онлайн-заявку і прикріпити до неї документи, що підтверджують вашу кваліфікацію.

Детальна інформація опублікована на сайті.

 

Дослідницька програма в Туреччині

Дедлайн – 20 квітня.

Рада з науки і технологій Туреччини  надає стипендії студентам PhD-програм і молодим науковцям на проведення досліджень за такими напрямами: природничі науки, інженерна справа і технології, медицина, соціальні та гуманітарні науки. Щомісячна стипендія становить 2 250 турецьких лір, окремо покриваються транспортні витрати й медичне страхування. Також учасники програми можуть отримати грант розміром 5 000 доларів на проведення дослідження.

Тривалість програми – до 12 місяців.

Для участі в конкурсі слід заповнити онлайн-заявку, підготувати CV, дослідницьку пропозицію, мотиваційний та рекомендаційні листи.

Детальна інформація опублікована на сайті.

 

Джерело: PLATFORMA


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!