12 проєктів на Львівщині отримають фінансування від «Єврорегіону Карпати – Україна»

552 0
Загалом карпатський регіон отримав 10 млн грн на проєкти трьох областей.
Фото: KarpatyLove

Фото: KarpatyLove

12 ініціатив карпатських громад на Львівщині отримають фінансування від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» для реалізації своїх проєктів. 

Загалом карпатський регіон отримав 10 млн грн на 39 ініціатив Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Пріоритетним для конкурсної комісії були проєкти зі збереження і популяризація історико-культурної та природної спадщини, подолання наслідків Covid-19, розвиток спорту тощо.

Серед переможців на Львівщині офіс гостинності у Бібрці, камери відеоспостереження у Пустомитах, музей першої світової війни та інші.

«Підтримуються ті проєкти, що стосуються збереження і популяризації історико-культурної спадщини, збереження і популяризації природної спадщини та розвитку туризму. В конкурсі 2020 року з’явилися нові пріоритети, які відповідають викликам часу і мають вирішити найгостріші проблеми», – виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

Нагадаємо, що прийом проєктів на конкурс тривав з 22 травня до 22 червня. Загалом було подали 176 проєктів.

 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!