14 шкіл Львова призупинили навчання через грип. Доповнений перелік

21603 0
Загалом карантин у місті оголошувати не будуть.
фото: Сумські Дебати

фото: Сумські Дебати

У львівських школах, де кількість відсутність через захворювання на грип дітей становитиме більше 30%, будуть призупиняти навчання, однак оголошувати карантин у місті не планують. Дирекції шкіл можуть звертатися до управління освіти з відповідними листами, після чого навчання можуть призупиненити терміном від 4 до 7 днів. Про це повідомила на брифінгу начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

«Є 21% дітей, які відсутні через хворобу. Це інформація не від закладів охорони здоров’я, а від шкіл та батьків. Тому немає необхідності закривати школи на карантин у місті. Для порівняння торік хворих на грип школярів було більше», – розповіла Зоряна Довганик.

Читайте також: Дві львівські школи призупинили навчання через грип

За її словами, з 8 до 12 лютого вже призупинили навчання у 12 школах. Зокрема, йдеться про школу №70, №24, №48, «Надія», №55, школа-гімназія ім. Василя Стуса, «Джерельце», «Тривіта», школа №78, «Лідер», школа №7, ЛНВК «Школа I ступеня – гімназія».

Доповнено: Також, за інформацією прес-служби ЛМР, навчання призупинять у СЗШ № 21, СЗШ № 8 (початкова школа).

У дошкільних навчальних закладах ситуація краща. Там дітей, які відсутні в садочках через хворобу лише 2%.

Як зазначила Зоряна Довганик, кількість дітей, які відсутні на навчанні через кір, наразі становить 53 у школах, і 7 – у дошкільних навчальних закладах.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар