Скільки доведеться заплатити штрафу за номерні знаки "ПТН-ПНХ"

4427 1
Вiдтепер на дорогах областi особливо пильно стежать за автiвками, у яких замiсть номерного знака – "ПТН-ПНХ". Такою була вказiвква мiнiстра внутрiшнiх справ.
фото: lvivexpres.com

фото: lvivexpres.com

За словами Арсена Авакова, пiд такими наклейками часто ховаються номери машин бандитів. "Ми зупиняємо лише тi автiвки, де налiпки розмiщено на номерному знаку. Адже самовiльна змiна дизайну номера автiвки є порушенням. Його не можна нi заклеювати, нi замальовувати. Знак повинен вiдповiдати державному стандарту. Тож водiїв, якi не дотримуються цих норм закону, будемо штрафувати", – каже Галина Лемiшко, речниця обласного управлiння Державтоiнспекцiї.

Читайте також: Чому в Україні заборонили будь-які наклейки на номерних знаках

Розмiр стягнення за це порушення – вiд 170 до 255 гривень.

Як зазначила Галина Лемiшко, в областi за налiпки "ПТН-ПНХ" штраф уже сплатили 15 водiїв. Вказiвка полювати за такими авто надiйшла вiд мiнiстра МВС пiсля того, як у столицi злочинцi на автiвцi з номерами "ПТН-ПНХ" розстрiляли мiлiцiйний патруль.

Джерело: Експрес


Читайте також:
8 Травня, 2015 10:52
Дидо Ну опять же подтверждение того, что случайный человек не может рулить ведомством. Нет понимания оперативной обстановки, умения работать с людьми,море личных амбиций и не умение думать перспективно. Зачем штраф? Есть такая мера как "предупреждение" и правильная !!! беседа с водителями принесла бы больше результатов, плюс ,что особо возмущает,полное игнорирование ресурса общественной помощи которую можно было получить от тех же водителей. Обидно, а больше стыдно, что между милицией и гражданами продолжают увеличивать дистанцию такие людишки. Да, и это похоже уже на целую цепочку "непоняток" - чеботарь с поддельным паспортом -тишина, и Шкиряк /пусть и нарушил процедуру,но не вижу в этом криминала/- куча дерьма на голову за посещение эпицентра катастрофы. Что это?!!! Кто-то точно "рамсы попутал".
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!