15-річна львів'янка стала віцечемпіонкою Європи з кульової і стендової стрільби

1094 0
Яна Чучмарьова стала призеркою у командній вправі «Малокаліберний пістолет, дистанція 25 метрів» серед юніорок

На чемпіонаті Європи з кульової і стендової стрільби, що проходить у хорватському місті Осієк, 15-річна Яна Чучмарьова стала віцечемпіонкою Європи серед юніорок, повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

У фіналі Вілена Бевз з Дніпропетровщини, Яна Чучмарьова з Львівщини та Надія Шаманова з Полтавщини поступилися спортсменкам РФ. Третє місце посіли угорки.

Українки стали срібними призерками в командній вправі «Малокаліберний пістолет, дистанція 25 метрів» серед юніорок.

Довідково

Чемпіонат Європи з кульової і стендової стрільби відбувається триватиме з 20 травня по 6 червня. Участь в ньому беруть понад 1000 спортсменів, які борються за медалі в особистих і командних вправах, а також у змішаних парах. Змагаються на турнірі також 7 львівських стрільців.

Турнір є кваліфікаційним на Олімпійські ігри в Токіо. На ньому будуть розіграні останні 16 олімпійських квот.