1-го січня у Львові не скасовуватимуть рух автобусів

3806 0
Сьогодні, 29-го грудня, громадська організація «За якісний транспорт» повідомила, що у зв’язку з укладенням тимчасових угод з перевізниками 1-го січня більшість маршруток буде мати вихідний. Натомість, у міській раді спростовують таку інформацію. Громадський транспорт курсуватиме у режимі вихідного дня.
фото: lvivpost.net

фото: lvivpost.net

У січні-лютому 2017-го року, у місті відбуватиметься конкурс на перевезення пасажирів на 46-ти маршрутах. Тим часом, 23-го грудня виконавчий комітет прийняв рішення, що до обрання нових перевізників, управління транспорту й зв’язку продовжить договори з наявними з 2-го січня до березня 2017-го року.

Громадська організація «За якісний транспорт» припустила, що у зв’язку з цим 1-го січня львів’яни не зможуть користуватися громадським транспортом, який матиме вимушений вихідний.

Таку інформацію спростував начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир:  «Перевізники взяли на себе зобов’язання працювати 1 січня», - зазначив Віктор Щир. За його словами, громадський транспорт міста курсуватиме у режимі вихідного дня, як це завжди відбувається у святкові дні.

Опублікувала Людмила Рубцова

Коментарі (0)

Додати коментар