4 львівські видання претендують на звання «Книги року BBC-2016»

1363 0
Учора, 1-го грудня, журі премії «Книга року BBC» оголосило назви видань, що увійшли до «коротких списків». Із 9-ти книжок-претендентів, чотири належать львівському видавництву.
Фото: ayay.co.uk

Фото: ayay.co.uk

Щороку BBC Україна визначає найкращі вітчизняні книги у 2-х категоріях, за які переможці отримують грошову винагороду – близько 32 тисяч гривень.

До цьогорічного короткого списку «Книга року ВВС-2016», із якого вже 9-го грудня оберуть переможців, потрапили 3 книги Видавництва Старого Лева:

Мирослав Лаюк «Баборня»

71-річна вчителька біології, підсумовує своє життя й виправдовує його вагомість тим, що в нім була присутня велика любов, хоч і в далекому минулому. Одначе те кохання, а за ним і решта фактів, стає сумнівним, коли в шафі свого покійного чоловіка-підполковника літня жінка знаходить подвійне дно…

Таня Малярчук «Забуття»

Історію про В’ячеслава Липинського, відомого українського історика і політика, розповідає молода журналістка, яка досліджує старі газети.

Ярослав Мельник «Маша, або Постфашизм»

Журналіст «Голосу Рейху» несподівано закохується в самку стора - одну з істот, які мають людське тіло, але яких не вважають за людей - і стає на шлях боротьби за право сторів називатися людьми.

Крім того, в номінації «Дитяча Книга року ВВС-2016» змагатиметься ще 1 книга ВСЛ:

Ірина Цілик «МІСТОрія однієї дружби».

Десятирічна Таня знайомиться з Києвом і дізнається чимало його таємниць, адже її гід – голос самого міста. 

Переглянути повні «короткі списки» можна за посиланням

Фото і анотації: ВСЛ

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар