Політична реклама

Завтра у Львові прощатимуться з колядою. Онлайн-трансляція свята розпочнеться о 16.00. ОНОВЛЕНО

2897 98
У неділю, 12 лютого, у Львові у Храмі Христового Воскресіння відбудеться свято "Прощання з колядою" . На коляді буде присутній Преосвященніший владика Венедикт - єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. Поза тим буде виставлена найбільша в Україні Різдвяна Зірка, яка є власністю Храму Христового Воскресіння. Онлайн-трансляцію заходу забезпечуватиме продакшн-студія "Твоє місто".

 

ПРОГРАМА СВЯТА "ПРОЩАННЯ З КОЛЯДОЮ"

 

1. Дитячий хор храму Христового Воскресіння "Діти Світла".

 

2.Дитячо-юнацький хор "Надія" храму свв. Ольги та Єлизавети.

 

3. Школа "Добрий старт" храму Христового Воскресіння.

 

4.. Лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів – студент Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Богодар Баглай та солістка хору "Надія" Дзвенислава Шаламага.

 

5.Молодіжний хор храму Христового Воскресіння "Серафими".

 

6.Зразкова дитяча капела "Ягілка".

 

7. Хор "Сокільничани".

 

8. Парафіяльний хор "Новілея" церкви свв. Кирила і Мефодія.

 

9. Молодіжний хор "Моdus vivendi" храму свв. рівноапостольних Петра і Павла.

 

10. Народний камерний оркестр Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

11. Хоровий клас IV курсу кафедри музичної педагогіки і виховання факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка.

 

12. Октет "Теофорос" Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

 

13. Парафіяльний хор "Воскресіння" храму Христового Воскресіння.

 

 14. Лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Софія Федина та її друзі – Володимир Окілко - півфіналіст шоу "Голос країни",  гурт автентичного співу "Родовід".

 

15. Співак і композитор, заслужений артист України – Тарас Курчик.

 

16. Лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "ДУДАРИК".

 

Дивіться наживо трансляцію події на порталі tvoemisto.tv у неділю о 16.00.


Читайте також:
24 Квітня, 2012 15:49
Церковний хор "Новілея" повністю можна завантажити із сайту церковного хору "Новілея"
NOVILEYA.AT.UA
13 Лютого, 2012 22:22
Sveta Де можна скачати свято прощання з колядою?
13 Лютого, 2012 20:57
Анонім ДЯКУЮ!
13 Лютого, 2012 19:49
Микола Де можна скачати Велику Коляду.12.02.2012р.
13 Лютого, 2012 13:03
Твоє місто Просимо вибачення за незручності, маємо певні технічні моменти, але другу і третю частину сьогодні опублікуємо.
13 Лютого, 2012 12:25
women ЛЮБІ ДРУЗІ!Дякуємо їм що хоч те зняли...а на другу частину--певно ім сил забракло...
13 Лютого, 2012 12:21
Володя де друга частина???
13 Лютого, 2012 12:05
*** І це все? А де решта зйомки?
13 Лютого, 2012 10:34
Тарас А де друга частина?
12 Лютого, 2012 22:53
Таня Та вони все брешуть
12 Лютого, 2012 22:52
... чекаємо до 23:00 і йдемо спати!
12 Лютого, 2012 22:45
****** якщо щось не виходить, то напишіть, щоб люди даремно не чекали...вже ж пізно, а люди мають надію побачити трансляцію
12 Лютого, 2012 22:44
... повністю підтримую Богдана!
12 Лютого, 2012 22:43
Богдан Не можна так знущатися над людьми. Дайте інформацію.
12 Лютого, 2012 22:41
... дуже розчарував ваш сайт мене...та й не тільки мене як бачу..
12 Лютого, 2012 22:41
Роман Переглянути зможемо у будь-який час. Відео ж буде в інтернеті! Вони його завантажать повністю.
12 Лютого, 2012 22:37
Андриана твое місто, не йде!
12 Лютого, 2012 22:37
****** де йде? нічого немає
12 Лютого, 2012 22:36
****** вони і самі б хотіли показати цю трансляцію, а щось напевно не виходить...Дуже шкода
12 Лютого, 2012 22:35
твое місто вже йде
12 Лютого, 2012 22:34
Андриана хоча б сказали на яку годину!а то люди на роборті ,діти в школі!!!!!!!!!!
12 Лютого, 2012 22:33
Роман Людоньки, та шо ви так накинулись на них - пішли на фуршет, обманули, і т.д.... Вони зараз там в поті чола працюють, щоб все завантажити. І все через проблеми з інтернетом.
Ідемо спати, а завтра подивимось. Я теж дуже чекаю на це відео.
12 Лютого, 2012 22:33
women завтра будуть крутити...на "свіжу"голову...а сьогодні--всім кажуть:па-па
12 Лютого, 2012 22:32
Богдан Дякуємо за зіпсований вечір.
12 Лютого, 2012 22:32
Оксана Свято вдалося, Слава Господеві, я була присутня, дуже гарно виступали колективи, наші янголятка гарно виступали, всі просто молодці, щиро прославляли нарожденного Ісуса, і спецефекти були, дякуємо о. Сергію і всім організаторам за це прекрасне свято!!!!
12 Лютого, 2012 22:32
Андриана Напишіть нарешті вже нам якщо трансляції не буде і воа відбудеться завтра то в якій годині!!!!!!!??
12 Лютого, 2012 22:30
Богдан Це, Ваше місто, давай трансляцію !!!
12 Лютого, 2012 22:28
сл кіна небуде ложіть дітей спати
12 Лютого, 2012 22:28
women то все покажеться ...але ..згодом..напевно через декілька днів!так що кладемо діток спати і самі"баю-бай"!
12 Лютого, 2012 22:27
Андриана Це не повага! відпишіть на наші запитання! Коли відбудеться трансляція? і чи відбудеться вона взагалі!?
12 Лютого, 2012 22:27
Оксана щось у них заїло, завтра побачите....
12 Лютого, 2012 22:26
Богдан Шкода, якщо не покажуть. Хіба так можна обманбвати людей?
12 Лютого, 2012 22:25
Анонім не просто люди чекають, а діти чекають, а їм завтра в школу
12 Лютого, 2012 22:25
Оксана не тратьте куме сили, спускайтеся на дно....
12 Лютого, 2012 22:24
Оксана я вже знудилась чекати=(
12 Лютого, 2012 22:24
Оксана А ви впевнені що це вони писали, що трансляція буде зараз?
12 Лютого, 2012 22:24
Андриана Будь-ласка , шановні прцівники цього каналу!Відпишіть на наші запитання!чи відео переноситься чи ні? просто люди чекають цієї трансляції!
12 Лютого, 2012 22:23
: ) так вони пишуть пишуть а толку ніякого!!!
12 Лютого, 2012 22:23
Анонім обіцяного довго чекають...
12 Лютого, 2012 22:22
****** але вони писали що зараз буде
Сторінка:123
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!