5 тез Слави Рабиновича про агонію російської економіки

3588 0
Професійний учасник фінансового ринку Росії, бізнесмен, який має небайдужу громадянську позицію стосовно відносин України і Росії, Слава Рабинович у Львівські бізнес-школі розповів про стан економіки у Росії і які це наслідки матиме для України. Пропонуємо вам 5 тез з дискусії «Агонія політики і економіки Росії: як до цього ставитися Україні»?
Фото: LvBS

Фото: LvBS

1. У Росії на 145 млн населення не більше двох тисяч людей, які справді розуміють, що відбувається в російській економіці зараз і якими будуть наслідки.

2. Те, що відбувається у Росії, не відбувалося ще ніколи і ніде: навіть у часи СРСР і холодної війни ніхто не дозволяв собі говорити по телебаченні про радіоактивний пил, яким Росія покриє усе.

3. Зміна влади у Росії неможлива, оскільки влада здійснила злочини, які у випадку її зміни, будуть кваліфіковані і засуджені на світовому рівні. Тепер для них головне будь-яким способом утримати владу.

4. Якби Росія знала про санкції і розуміла їхні наслідки, вона б не пішла війною в Україну.

5. Фінансовий ринок у нормальній капіталістичній системі заснований на принципі довіри.

Фото: LvBS

«Я оптиміст, бо в Україні вперше за всю історію влада отримала такий широкий політичний мандат: у вас є всенародний обраний президент, сформований уряд, новий склад Верховної Ради, яка прийшла внаслідок виборів. Вектор руху України має широку підтримку народу. Тепер треба мінімізувати ризики, щоб цей оптимізм не закінчився. Ті, кому ви видали політичний мандат, мають вам за нього заплатити. В Україні мають відбутися реформи, які уже незабаром дадуть покращення у кожній родині, хоча проміжні результати реформ можуть бути болісними», – підсумував Слава Рабинович.

Довідка:

Слава Рабинович емігрував з СРСР у 1988-му, незабаром після закінчення Ленінградського електротехнічного інституту зв'язку, і ніколи не думав, що захоче повернутися. Але за ті роки, які він провів у США, і Росія стала іншою, і він сам. Закінчивши бізнес-школу Нью-Йоркського університету, Рабинович отримав  досвід у фінансовій сфері, ставши найближчим помічником власника компанії «Hermitage Capital Management» Білла Браудера. У 2004-му задумався про створення незалежної керуючої компанії та фонду. Так з'явилася «Diamond Age Capital Advisors Ltd.» з філією у Москві. Зараз Слава, який має подвійне громадянство, живе в Росії і, спостерігаючи за розвитком її економіки, вважає, що вона котиться у прірву.

За матеріалами Львівської бізнес-школи УКУ

Читайте також: 10 тез про успіх в бізнесі від Адріана Сливоцького

 


Читайте також: