7 помилок під час вивчення англійської: як уникнути?

4581 0
Вивчення англійської мови – процес нескладний, проте коли щось пішло не так, задоволення та прогресу від набуття нових знань ви можете і не отримати. Пропонуємо вам найпоширеніші помилки тих, хто таки взявся вивчати іноземну мову, а також кілька рецептів, як цих помилок не допустити.
Фото: bridgesafghanistan.com

Фото: bridgesafghanistan.com

1. Думати, що ваш прогрес залежить від викладача

Можливо, не найприємніша думка, але важлива для усвідомлення: відповідальність за вивчення мови лежить на учнях. Яким би прекрасним не був викладач, він не може змусити використовувати і практикувати англійську, якщо ви самі цього не захочете. А ми знаємо, наскільки далекими від “прекрасного” варіанту бувають наші викладачі… Тож не сподівайтесь, що мовні курси чи репетитор зроблять усю брудну роботу за вас, і беріть усе у власні руки. Найкраща порада – це почати вчити англійську самостійно, як це роблять усі поліглоти.

Читайте також: Як швидко вивчити англійську. 7 інтернет-ресурсів для спілкування

2. Боятись помилок

Не помиляється лише той, хто нічого не робить. І вивчення іноземної мови це стосується в першу чергу. Помилки потрібні для того, щоб вчитись на них, це необхідна умова для розвитку і покращення будь-яких навичок. Тож найкраще, що ви можете зробити – це полюбити свої помилки і сприймати їх як невід’ємну частину навчального процесу.

3. Фокусуватись на граматиці

Граматика іноземної мови – це лише допоміжний інструмент, але ніяк не основа для її вивчення. Звісно ж, викладачу набагато легше замінити увесь навчальний процес заучуванням граматичних правил, замість того, щоб придумувати способи залучення учнів у реальні мовленнєві ситуації. Але чому всі продовжують вивчати граматику і самостійно? Якщо ваша мета – користуватись англійською, говорити і розуміти інших, то одразу варто практикувати саме ці навички, а не вчити теорію про англійську мову.

Читайте також: 12 порад, як швидко вивчити англійську і як це зробити онлайн

4. Відкладати розмовну практику

Вміння говорити – це навичка, яку можна розвинути лише практикою. І роки читання чи проробляння вправ не дуже з цим допоможуть. Тож якщо ви хочете спілкуватись іноземною, слід починати вже зараз – не чекайте кращого моменту, його просто не існує. І знову ж таки – не бійтесь помилок. Їх буде багато, але воно того варте. Тільки пройшовши через усе це, ви раптом зрозумієте, що можете говорити легко та із задоволенням.

5. Брати за основу один підручник

Брати за основу взагалі який-небудь підручник не варто. Нам пощастило жити у світі, де кількість наявних матеріалів є невичерпною, тож обмежувати себе підручниками просто не має сенсу. Одразу починайте використовувати англійську – читайте статті і книги, дивіться серіали, слухайте подкасти та розмовляйте з іноземцями онлайн. Це зробить процес вивчення мови не тільки в рази ефективнішим, але і набагато приємнішим.

Читайте також: Топ-10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

6. Забувати про вимову

Мову необхідно вчити в комплексі, та чомусь про цю частину найчастіше забувають. Вимова – найперший критерій, за яким іноземці несвідомо оцінюють ваш рівень. Окрім того, приємний (а не явно слов’янський) акцент неабияк додає впевненості в собі. Удосконалюючи свою вимову, не обмежуйтесь лише окремими звуками, але звертайте увагу і на англійську інтонацію та мелодику.

Читайте також: 5 кіносайтів для вивчення англійської

7. Мучити себе нудними вправами

Важко зрозуміти, нащо люди проводять години за виписуванням нудних вправ, якщо більшість із цього все одно магічним чином вилітає з голови. Доведено, що навчання є ефективним лише тоді, коли учні відчувають певні емоції, і чим сильніші емоції, тим краще. А які емоції чекають на вас у товстих книжках з ексерсайзами? Найменше, що потрібно зробити – це замінити їх на інтерактивні вправи-ігри в мережі, а краще – починати використовувати англійську в реальному житті.

Джерело: Inspired


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар