В Україні можуть з’явитися нові потяги європейських виробників

2389 0
Серед можливих напрямів співпраці з компаніями Pesa Bydgoszcz та Siemens – виготовлення та модернізація залізничного рухомого складу.
фото: katalogkolejowy.pl

фото: katalogkolejowy.pl

Голова правління Укрзалізниці Войцех Бальчун заявив про те, що під час Міжнародної виставки залізничного транспорту в Берліні було підписано меморандуми про співпрацю з Siemens і Pesa Bydgoszcz.

«Меморандум із Siemens повинен стати основою для подальшого співробітництва з компанією, зокрема щодо можливого укладення контрактів по проектах на постачання рухомого складу та обладнання для нього, обладнання та систем для залізничної інфраструктури, виконання технічних сервісних робіт, а також створення спільних виробництв», – повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

Читайте також: Львівська залізниця підняла ціни на проїзд у приміських потягах

Також повідомляється, що серед можливих напрямів співпраці з компанією Pesa Bydgoszcz виготовлення та модернізація залізничного рухомого складу, в тому числі локомотивів, дизельних електричних тягових транспортних засобів та пасажирських вагонів.

Також Войцех Балчун підписав меморандум про співробітництво з АТ «Рейкові транспортні засоби Песа Бидгощ» – найбільшим у Польщі виробником залізничного рухомого складу. Передбачається, що серед можливих напрямків співпраці з польським партнером буде виготовлення і модернізація залізничного рухомого складу, в тому числі локомотивів, дизельних, електричних тягових транспортних засобів і пасажирських вагонів. Нині Укрзалізницею експлуатується 11 рейкових автобусів та 2 двовагонні дизель-поїзди виробництва Pesa Bydgoszcz.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар