У Львові відкрили унікальний центр надання послуг з кутком для дітей

5056 0
Сьогодні, 6 жовтня, на Сихові було відкрито новий Центр надання адміністративних послуг. Відтак жителям мікрорайону, щоб подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат достатньо буде прийти в ЦНАП на просп. Червоної Калини, 72а, а не їздити по різних державних установах. Окрім того, тут подбали про батьків з дітьми та людей з особливим потребами, – повідомляють у прес-службі Львівської міської ради.
Фото: city-adm.lviv.ua

Фото: city-adm.lviv.ua

Новостворений офіс на Сихові займає площу 250 м2. Створено також умови для людей з особливими потребами. Офіс обладнаний електронною системою керування чергою.

Окрім того, збільшився перелік послуг, які можна отримати в ЦНАП. Зокрема, мешканці можуть звернутися за послугами:

  • Львівської міської ради та її структурних підрозділів (в тому числі і документів дозвільного характеру);
  • Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України, вклейка фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання громадян);
  • Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо);
  • Держземагентства у м. Львові Львівської області;
  • Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації);
  • Держгімпромнагляду (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів тощо).

Читайте також: Де у Львові з'являться нові Центри надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг м. Львова на пр. Червоної Калини, 72а поділено на функціональні зони:

  • рецепція («Інформаційна довідка»), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою;
  • зала очікування та написання заяв;
  • дитячий куточок;
  • дві операційні зали.

Роботу нового офісу забезпечуватимуть 12 адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради. Також до роботи планується залучити фахівців відповідних державних органів (міграційної служби, реєстраційної служби) для надання консультацій та роботи в ЦНАП.

Наступні офіси відкриють на вул. К. Левицького та М. Хвильового. Ремонтні роботи практично завершені, триває внутрішнє оформлення, пошук персоналу.

Нагадаємо, що ухвалою Львівської міської ради № 3318 від 15.05.2014 утворено Центр надання адміністративних послуг м. Львова, який знаходиться на пл. Ринок, 1, у приміщенні Ратуші, а також шість територіальних підрозділів у кожному районі міста.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р затверджено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які повинні надаватися через Центри надання адміністративних послуг. Відтак, виникла необхідність розширювати територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг м. Львова, створивши комфортні умови для мешканців у спілкуванні з владою.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар