Політична реклама

Адмінпослуги у Львівській міськраді можна отримати безкоштовно

855 0
Львівська міська рада припинила стягувати з громадян незаконну плату за адміністративні послуги після того, як втрутилась прокуратура.

Львівською міською радою задоволено подання прокуратури міста Львова та скасовано плату за надання окремих категорій адміністративних послуг у сфері містобудування, інформує прес-служба прокуратури міста Львова.

Плату в ЛМР вимагали за затвердження частини проекту реконструкції окремих частин житлових та нежитлових приміщень; надання висновків про містобудівні обмеження щодо користування земельною ділянкою для обслуговування споруд; надання висновку щодо експлуатації приміщення без проведення будівельних робіт, який є підставою для отримання дозволів на діяльність тощо.

При цьому, частина стягнутих з громадян коштів на підставі рішення виконавчого комітету ЛМР перераховувалась комунальним підприємствам, які залучені до надання таких видів послуг,

На цей час, з а вимогою прокуратури, низку пунктів згаданого рішення скасовано, відтак відновлено право громадян на отримання передбачених законодавством безкоштовних адмінпослуг.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!