АМКУ рекомендує мобільним операторам відмовитися від 4-тижневих тарифних планів

648 0
Поради стосуються компаній Kyivstar, lifecell та Vodafone Україна.
Фото: kakotvet.com

Фото: kakotvet.com

Антимонопольний комітет України рекомендує мобільним операторам відмовитися від чотиритижневих тарифних планів. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомляє Марія Процишен, державна уповноважена АМКУ.

За її словами, сьогодні, 4 липня, Антимонопольний комітет України після обговорення надав трьом операторам мобільного зв‘язку Kyivstar, lifecell та Vodafone Україна рекомендації припинити дії, які містять ознаки порушення, передбачені ст. 1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Мова йде про встановлення розрахункового періоду пакету послуг – 4 тижні, який позбавляє споживачів можливості співставлення цін різних тарифних планів з різними розрахунковими періодами. Зокрема, у кожному тарифному плані/пакеті послуг радять інформувати споживачів про розрахункову вартість за день, а також утриматися від дій з ознаками порушення у майбутньому.

Читайте також: Попит на електрокари в Україні зріс майже на 60%

Про розгляд та способи виконання рекомендацій оператори мають повідомити Комітут у 30-денний період.

Нагадаємо, що з серпня минулого року Kyivstar, Vodafone і lifecell почали переводити більшість тарифних планів на чотирьохтижневий період тарифікації (28 днів). До цього абонентську плату нараховували за календарний місяць – 30 чи 31 день. Через це абонентам доводилось платити за зайвий 13-й місяць у році.Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар