Англійська мова може стати другою робочою в Україні: деталі

3809 3
Президент Петро Порошенко запропонував, щоб в Україні з’явилася друга робоча мова, окрім української. Нею має бути англійська мова.
Фото: bridgesafghanistan.com

Фото: bridgesafghanistan.com

«Цей приклад варто взяти з Києво-Могилянської академії, яка першою в Україні запровадила ці дві робочі мови», – сказав голова держави, виступаючи на урочистостях із нагоди 400-ліття Києво-Могилянської академії, що нині має статус Національного університету.

Читайте також: Топ-10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

Він також додав, що наступного року ініціатива Go Global має бути підтримана всіма, – наводить його слова прес-служба президента. Ця ініціатива, яку затвердила Національна рада реформ, є національною програмою вивчення та популяризації в Україні іноземних мов, у першу чергу англійської. Петро Порошенко вже виступав на підтримку цієї ініціативи, заявляючи, зокрема, що володіння англійською мовою має стати визначальним критерієм при прийнятті на державну службу і що наступний 2016 рік буде оголошений в Україні роком англійської мови.

При цьому майже тиждень тому Міністерство освіти та науки України повідомило, що під час наступної вступної кампанії 2016 року в рамках Зовнішнього незалежного оцінювання знань буде скасоване досі обов’язкове тестування з іноземної мови.

Джерело: Радіо Свобода

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:

Коментарі (3)

Додати коментар
16 Жовтня, 2015 08:12
Вася Нехай пан Президент спочатку навчить і змусить чиновників усіх рангів розмовляти українською, а не кидає дурнуваті понти в стилі Ющенка.
16 Жовтня, 2015 08:09
одесса Идиоты, не зная нормально ни русского ни украинского обязательным сделаем английский. А о том, что Одесская, Николаевская и Херсонская области русскоговорящие опять принудительно забываем? Очевидно некоторых жизнь ничему не учит.......
16 Жовтня, 2015 08:07
аня це зрада