Антимонопольний комітет перевірить Львівгаз через донарахування в платіжках

1050 0
Проти низки облгазів, що входять до групи компаній Дмитра Фірташа «РГК», розпочали розглядати справу про концентрацію на ринку.
Фото Андрій Костюк

Фото Андрій Костюк

Антимонопольний комітет перевірить Львівгаз через донарахування в платіжках. Причиною для нового розслідування стало призначення однієї особи – британця Девіда Етоні Ховарда Брауна головою наглядової ради одночасно у 18 облгазах «РГК». Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України.

В Антимонопольному комітеті вважають, що призначення однієї людини головою наглядових рад всіх 18 облгазів свідчить про те, що ці облгази є єдиним суб'єктом господарювання, тобто ринок ними монополізований. Окрім того, це є порушенням закону про захист економічної конкуренції.

Додамо, що компанія «РГК» Дмитра Фірташа займає монопольне становище на ринку розподілення газу та його продажу для потреб населення та промисловості. Зокрема, компанії належать 20 облгазів по всій Україні.

Читайте також: Львівгаз оштрафували та зобов'язали перерахувати суми у платіжках

Нагадаємо, наприкінці 2018 року облгази почали видавати платіжки зі збільшеними обсягами споживання. 23 листопада торік НКРЕКП заборонила облгазам донараховувати платіжки, втім цю заборону вони проігнорували, а 15 лютого подали на НКРЕКП до суду. У «Нафтогазі» заявляли, що облгази компанії «РГК», що належить бізнесмену Дмитру Фірташу, штучно збільшують заборгованість споживачів за газ, аби вони не змогли перейти до інших постачальників газу, зокрема до «Нафтогазу».


...
ТЕГИ: Львівгаз

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!