Львів отримав ще сім автобусів "Електрон"

1862 0
З 55-ти обіцяних нових "Електронів", які мали надати АТП-1,отримано останні 7 автобусів.
фото: cdn2.autocentre.ua/

фото: cdn2.autocentre.ua/

Мережа громадського транспорту Львова поповнилася новими низькопідлоговими автобусами. Минулого тижня Львівське АТП-1 отримало від ТОВ СП «Електронтранс» ПАТ «Концерн-Електрон» останні 7 «Електронів». На балансі підприємства перебуває 55 нових, низькопідлогових автобусів. З них 25 вже курсують на маршрутах. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Міський голова Андрій Садовий розповів, що вже розписано, на які маршрути будуть виходити нові автобуси. Частина з них курсуватиме в Рясне. До 2020-го року повинен реалізуватися план: на 70% оновити весь парк громадського транспорту Львова (автобуси, електробуси, трамваї і тролейбуси).

Читайте також: Розкоркувати Львів. Як лікуватимуть хвороби транспортної інфраструктури 

За словами директора АТП-1 Ярослава Іванця, 25 «Електронів» вже курсують на маршрутах. Ще 30 автобусів зараз знаходяться в АТП-1.

«У нас, на території АТП-1, є 30 нових автобусів. З 23 зареєстрованих машин, 6 вже отримали книгу ОРу (книга обліку і реєстрації). Тобто, від завтрашнього дня вони вже можуть виїздити на маршрут. Усім решта ще потрібно книги ОРу. А 7автобусів ще потрібно реєструвати.

Новими автобусами будемо доукомплектовувати три маршрути – це маршрути № 3а, № 16 та № 46. Пізніше № 6а і № 2. І усі автобуси будуть на цих п’яти маршрутах»,- розповів Ярослав Іванець.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар