Айра, Стен та їхні друзі шукають нові домівки. Фото

4316 0
У ЛКП «Лев» закликають львів’ян прилаштувати безпритульних собак та котиків.

Львів‘ян просять допомогти прилаштувати котів та собачок, які наразі перебувать в ЛКП «Лев». Про це комунальне підприємство повідомляє на своїй сторінці в Фейсбуку.

Молода і соціалізована собачка зі зворушливим поглядом Айра. Лагідна хвостата обожнює гратись і чудово підійде для проживання в квартирі та в сім’ї, де є діти, які люблять тварин.

Молодий і великий за розміром добряк Альб. Чотирилапий стане для своїх господарів другом, компаньйоном та охоронцем.

Виважений, слухняний та пильний Стен. Чотирилапий продовжує мріяти про дім і має здібності до навчання, голосно гавкає, тож стане для своєї родини не лише другом, а й охоронцем дому.

Пухнастий енерджайзер Блекі досі очікує на своїх господарів. Блекі дружня до інших собак та може проживати в квартирі за умови щоденних довготривалих прогулянок.

Собака-друг та компаньйон Елсі. Чотирилапа слухняна, добре гуляє на повідку і піддається навчанню.

Боязка собачка з сумним поглядом Харлі. Наразі вона проходить соціалізацію і навчання з кінологом та відновлює віру в людей. Харлі чудово піддається навчанню, тож стане для своєї сім‘ї домашньою улюбленицею мрії.

Лагідна та розумна Рада все ще в очікуванні своїх господарів. Собака має здібності до навчання. Рада стане для своєї родини вірним другом і цікавим компаньйоном.

 

Ніка - молода і виважена собака-посміхака. Попри спокійну вдачу, Ніка обожнює гратись. Окрім цього, вона розумна, добре гуляє на повідку та має здібності до навчання. А також Ніка стане ідеальним компаньйоном для дітей.

 

Купер - молодий охоронець, віком близько трьох років. Хвостатий має здібності до навчання, тож стане для своєї нової сім‘ї вірним другом. По поведінці Купера та з його вигляду видно, що він скоріш за все був домашнім. Сподіваємося, що господарі впізнають його і заберуть.

Молода собака Кіра. Наразі вона проходить соціалізацію з кінологом. Кіра має хороші здібності до тренувань і незабаром вона зможе вирушити у свій новий дім.

 

Трохи ляклива Кенді. Скоріш за все вона сестра Кіри, адже обидва собаки були відловленні разом в одному районі Львова. Зараз Кенді теж проходить соціалізацію з кінологом.

Сіра - спокійна і лагідна муркотунка. Шукаємо для киці відповідальних і люблячих господарів.

Чотирилапа з неймовірними очима Мікі. Молода активна муркотунка стане для своєї сім‘ї другом і компаньйоном.

Виважена і Ніжна Хося. Киця, віком близько року, стане ідеальною домашньою улюбленицею.

Фото Ірини Шелест

ТЕГИ: ЛКП Лев

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!