Безкоштовне вивчення польської онлайн. Де зареєструватись

5807 0
Польський інтернет-портал «Порт Європа» організував безкоштовний онлайн-курс вивчення польської мови для українців та української для поляків.
Фото - edu4life.org

Фото - edu4life.org

За словами автора курсу, редактора «Порт Європа» та польського кореспондента «Дзеркала тижня. Україна» Якуба Логінова, таким чином вони хочуть сприяти подальшому зближенню поляків і українців. Для того, щоб почати вивчати польську мову, необхідно оформити підписку. На електронну пошту будуть приходити листи і безкоштовні навчальні матеріали.

Якуб Логінов використовував у курсі авторський метод, завдяки якому колись він сам вивчив українську мову протягом усього 4 місяців. На його думку, рецепт простий: оскільки 60% польських слів подібні до українських, достатньо вивчати тільки ті, які відрізняються. Окрім того, на курсі будуть наводити приклади типових для польської мови мовних конструкцій.

Читайте також: 12 порад, як швидко вивчити англійську і як це зробити онлайн

Наприклад, там, де в українській мові є суфікс пере- або – там у польському є prze-, польські літери ą i ę часто зустрічаються там, де в українській і російській є у (наприклад: зуб – ząb, дуб – dąb, вудка – wędka, тощо). Таких неформальних правил існує декілька, проте цього не вчать на класичних курсах польської мови, а саме вони найбільше допомагають у вивченні.

Курс складається з декількох уроків, які буде автоматично надіслано на адресу підписанта кожні 3-4 дні. Потрібно записатися на курс через формуляр на сайті. Паралельно з тим, на порталі функціонує аналогічний безкоштовний е-курс української мови для поляків. Він був створений ще до подій Євромайдану, однак, як стверджує автор, Майдан і дальші події в Україні однозначно підвищили зацікавленість поляків у вивченні української мови.

Читайте також: Топ-10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

«Прогрес однозначний. Ще десять років тому в Польщі було переконання, що на пострадянському просторі немає альтернативи російській мові, якщо ідеться про її вивчення як іноземну. Тепер це вже розділилося навпіл: українська мова як іноземна вже нікого не дивує, вона стає привабливою. У Польщі постійно говориться про події в Україні в ЗМІ, є велика симпатія до України, а це принесло цікавий ефект – вивчати українську мову, принаймні її основи, стало в Польщі модно», – говорить Якуб Логінов.

Джерело: Українська правда. Життя


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар