Бібіліотека казок українською мовою. Де завантажити

1474 0
Команда ентузіастів - письменників, художників, редакторів створили додаток для дітей - електронну дитячу бібліотеку казок українською мовою.
фото: photofact.in.ua, itunes.apple.com

фото: photofact.in.ua, itunes.apple.com

Бібліотека - це додаток для iPad, в якому зараз є 13 гарно проілюстрованих та професійно озвучених книжок для малечі. Деякі з них містять англійський текст та звук. У пропонованому переліку також є 4 безкоштовні книжки.

«Ми збираємо цікаві книги з усього світу, перекладаємо українською та англійською мовами, озвучуємо та розміщуємо в додатку. Наша мета – зібрати книги зі ста країн. Книги в нашому додатку розраховані на дітей віком від 2 до 8 років. Малюків більше зацікавлять інтерактивні книжки, а дітям, які закінчили перший клас, потрібно читати книги, у яких більше тексту, ніж ілюстрацій», – зазначають розробники.

Учасники проекту – художники, редактори, перекладачі, програмісти, дизайнери, артисти, координатори. Всього в проекті працює більше 100 співробітників із різних країн. Усі вони сповідують спільну мету: роблять важливий внесок у світову літературу, а також дають сучасним дітям альтернативу комп’ютерним іграм та мультфільмам на іPad.

Завантажити книги можна ТУТ.

Опублікувала Юлія Сабадишина

 


Читайте також: