Бібліотека Стефаника запрошує львів’ян на день відкритих дверей

27499 0
23 та 25 серпня з 11:00 до 15:00 год. львів’ян запрошують відвідати державну скарбницю унікальних рукописних і друкованих пам’яток української та світової книжкової культури –– Львівську національну наукову бібліотеку України імені Василя Стефаника.
фото: www.lviv.tv, lviv.ridne.net, volynnews.com

фото: www.lviv.tv, lviv.ridne.net, volynnews.com

Наразі у Бібліотеці функціонує 13 читальних залів: загальних, галузевих і спеціалізованих, розташованих безпосередньо у відділах, в яких одночасно може працювати 500 користувачів. Вони, як i фонди, розташованi в 11-ти рiзних спорудах Львова, які є пам’ятками архітектури XVII-поч. ХХ ст.

Будівля Бібліотеки бере початок у 1632 році, перебудова будівлі під бібліотеку розпочалась в 1817 році. Сьогодні у Бібліотеці зберігається близько 8 мільйонів одиниць фонду, зокрема найбагатша у світі збірка україніки –– це книги XVIII-поч. ХХ ст. та українська й іншомовна періодика ХІХ-поч. ХХ ст.; унікальні колекції стародруків, палеотипів та картографії XVI-XVIII ст. Унікальні колекції та збірки Бібліотеки зараховано до наукових об’єктів, що становлять національне надбання

Контактні особи: Олена (093) 65-70-340, Мар’яна (093) 86-59-310.

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!