Більше тисячі іноземних військових приїдуть на Львівщину для навчань

1394 0
З 15 вересня на Яворівський полігон Львівської області прибудуть понад 1000 іноземних військовослужбовців. Вони візьмуть участь у навчаннях Rapid Trident, які відбуватимуться 15-26 вересня.
Фото: Zik

Фото: Zik

У навчаннях будуть брати участь близько 1300 військовослужбовців з 15 країн, включаючи Україну, Азербайджан, Болгарію, Канаду, Грузію, Німеччину, Великобританію, Латвію, Литву, Молдову, Норвегію, Польщу, Румунію, Іспанію та США, а також представників від НАТО, будуть брати участь в навчаннях, повідомляє сайт Європейського командування ЗС США з посиланням на прес-секретаря Військово-морського флоту капітана Грега Хікса.

Rapid Trident-2014 складатиметься з багатонаціональних польових навчан, повідомляє Delo.ua. Підрозділам будуть поставлені завдання з протидії саморобним вибуховим пристроям, по конвойних операціях і патрулюванню. Вправи з застосуванням вогнепальної зброї не передбачені.

Раніше ВВС з посиланням на прес-секретаря Пентагону Стівена Воррена повідомляла, що американська влада відправляють для участі в цих навчаннях 200 військовослужбовців з 173-ї піхотної дивізії, що базується в Італії. За словами Стівена Воррена, це будуть «миротворчі навчання».

Навчання проводитимуться у районі м. Яворів, приблизно в 60 км від Львова, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (IPSC). 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар