Біля аеропорту Львові з’явиться багатофункціональний квартал. Візуалізація

4203 0
За десять років у між торговими центрами «Південний» та «Victoria Gardens» з’явиться комплекс багатоповерхівок.
ФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

У Залізничному районі поблизу львівського аеропорту планують збудувати житловий квартал із офісними приміщеннями. Йдеться про територію, обмежену вулицями Ряшівською (проектованою), Щирецькою та 8-го Скнилівським провулком. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На місці незабудованої території міста планують звести багатофункціональний комплекс із конгрес-центром на три поверхи і загальною кількістю у 2 тисячі посадочних місць, адміністративно-офісні приміщення на 5-7 поверхів та та житловий 6-9-ти поверховий комплекс на 124 квартири.

Читайте також: У Львові хочуть збудувати три хмарочоси. Адреси, візуалізація

Для забезпечення об’єктів власними паркувальними місцями у проекті передбачили систему підземних парковок на 329 місць, серед яких 200 на конгрес-центр, 69 для мешканців житлових будівель і 60 для працівників офісів. Уся територія центру буде пішохідною. 

Для транспортної розв’язки передбачили дві зупинки громадського транспорту на вулиці Ряшівській та підземний перехід. Транспортне обслуговування вестимуть від прилеглих вулиць Щирецької, Проектованої та 8-го Снилівського провулку.

Згідно з проектом площа будівництва складає приблизно 13 га. Орієнтовний термін реалізації будівництва – 10 років, із першою чергою у 3-7 років. Замовником виготовлення містобудівної документації виступило управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР. Розробленням документів займається ДП ДІМП «Містопроект».

Для очищення території під будівництво там планують знести дисгармонійні споруди, реконструювати придатні інженерні мережі, влаштувати озеленення вздовж вулиць та зберегти уже наявні газони та дерева.

Читайте також: Замість «Полярону» на Новому Львові збудують багатоповерхівки, школу й дитсадок

Із 7 грудня по 10 січня триватимуть громадські слухання щодо залучення громади під розроблення детального плану забудови території.

20 грудня, о 18:00, у великій сесійній залі ЛМР відбудеться зустріч із головним архітектором проекту Петром Крупою.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар