Біля Академії сухопутних військ у Львові проектують житловий будинок

2799 0
Появу нової будівлі в районі вул. Клепарівської передбачає проект детального плану, винесений на громадські слухання.
ФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

Йдеться про ділянку в районі вулиць Клепарівської, Батуринської, Генерала Грекова та Ветеранів. Розробляв проект інститут «Містопроект» на замовлення Військової прокуратури Західного регіону. Будівництво пропонується поруч із будинком №24 по вул. Клепарівській. 
 

«Для пропонованого нового будівництва квартирного житла на розі вулиць Клепарівська і Батуринська передбачається вилучення частини території Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, площею орієнтовно 0,1487 га в межах наявного паркана (~ 0,134 га враховуючи межі проектованої ділянки по червоних лініях)», – йдеться у пояснювальній записці до проекту.
 
 
В документі вказано, що ініціатива розміщення 7-8-поверхового будинку належить військовій прокуратурі. Будівництво крім 31-35-квартирного будинку передбачає комплексний благоустрій вказаної території, прибудинковий майданчик та місце для тимчасового паркування, відновлення історичної вулиці Ветеранів.
 
Нова споруда має стати прибудовою до корпусу Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного на вул. Батуринській. Строки будівництва першої черги складають 5 років. 
 
Презентація проекту відбудеться 6 вересня о 18:00 у Великій сесійній залі Львівської міськради (пл. Ринок, 1). Пропозиції та зауваження щодо змін до детального плану приймають до 11 вересня у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: пл. Ринок, 1, тел. 032 297 57 63.
 
Зоя Красовська
Візуалізація «Містопроекту»

Читайте також: