Біля ТЦ King Kross Leopolis у Львові змінюють організацію дорожнього руху

4073 0
Сьогодні, 09 червня 2016 року, о 13.00 год автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп на ділянці км 553+649 у зв’язку з початком ремонтних робіт змінюється організація дорожнього руху для автомобільного транспорту. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.
фото: www.varianty.net, kam-pod.gov.ua

фото: www.varianty.net, kam-pod.gov.ua

Дорожньою службою розпочинаються ремонтні роботи з демонтажу та заміни деформаційних швів шляхопроводу по дорозі М-06 Київ-Чоп км 553+649 – дворівнева транспортна розв’язка біля ТРЦ «King Cross Leopolis».

Рух автотранспорту напрямків Київ – Чоп та Чоп – Київ здійснюватиметься за існуючою схемою: м. Львів (вул. Стрийська) – Київ та напрямку Краковець, Шегині (західний обхід м. Львова) – Київ здійснюватиметься через с. Солонка з розворотом перед с. Ков’ярі та подальшим правоповоротним з’їздом перед АЗС «WOG», мотель «Катерина», стадіон «Арена-Львів».

Ремонтні роботи триватимуть орієнтовно 30 днів.

Роботи проводить компанія ТОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл» в межах пілотного проекту з експлуатаційного утримання ділянки автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (від м. Броди до м. Стрий – км 434+230 – км 621+500) за кінцевим результатом.

Тимчасова схема організації дорожнього руху:


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар