Політична реклама

Близько 8% американських компаній звільняють своїх співробітників через соцмережі

496 0
Соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, Myspace, де люди обмінюються фотографіями, улюбленими піснями і знаходять колишніх однокласників, нараховують мільйони користувачів. Однак інколи особисті дані допомагають шахраям обікрасти вас або ж дають підстави для вашого звільнення. Що не варто писати у соцмережах - далі.

Дата і місце народження

Зрозуміло, вказати дату вашого народження цілком припустимо, але якщо ви вказуєте ще й рік і місце вашого народження, то зловмисники, користуючись цим, можуть викрасти і вашу фінансову інформацію. За допомогою цих даних шахраї у США, наприклад, можуть знайти номер карти соціального страхування.

Плани на відпустку

Написати у Twitter щось на зразок "Ми їдемо на острови! Два тижні в готелі Ritz Carlton!" - Це все одно що відкритим текстом запропонувати зловмисникам: "Пограбуйте мене!" Якщо вам так вже хочеться поділитися своїми враженнями, викладіть фотографії з відпочинку, коли повернетесь. Однак спеціально публікувати "запрошення" потенційним злочинцям не варто.

Домашня адреса

Тут взагалі нічого не варто пояснювати? За дослідженням Інституту Понемона зі штату Мічиган, користувачі соціальних мереж постійно ризикують стати жертвами викрадачів персональних даних. Більше 40% вказали свої повні домашні адреси на власних сторінках, 65% навіть не спробували скористатися налаштуваннями приватності і залишили інформацію про себе у відкритому доступі. А 60% і зовсім не були стовідсотково впевнені, що їх "друзі" в соціальних мережах дійсно ті друзі, за яких вони себе видають.

Відверті зізнання

Ви можете ненавидіти свою роботу, обманювати податкову службу, вживати наркотики, але в соціальних мережах писати про це не варто. Роботодавці часто моніторять соціальні мережі в пошуках потенційних співробітників - або потенційно звільнених. Докази? У штаті Вісконсин не так давно був звільнений диспетчер станції швидкої допомоги за те, що вживав наркотики; якась офіціантка втратила роботу через скарги на клієнтів, опубліковані в Мережі ... У цілому близько 8% американських компаній звільняють своїх співробітників саме через "неправильне користування" соціальними медійними засобами.

Підказки до паролів

Відкриваючи ті чи інші акаунти в Інтернеті, ви відповідаєте на безліч питань. Банкам і брокерським фірмам відоме дівоче прізвище вашої мами або назва улюбленої пісні. Якщо ці дані є і на вашій сторінці у Facebook, то ви самі даєте шахраям ключ до своїх паролів.

Ризикована поведінка

Ви їздите за кермом на підвищеній швидкості, влаштовуєте автогонки по міських вулицях, літаєте на дельтаплані або курите як паровоз? Страхові компанії можуть використовувати цю інформацію, щоб відмовити вам у страховці або підвищити оплату за неї. Поки подібні випадки досить рідкісні, але будьте обережні: прогрес не стоїть на місці, - інформує FINANCE.UA.

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар