На Городоцькій облаштували лише одну тимчасову зупинку

862 0
Із 13 травня трамваї, що курсували до Двірцевої, курсують до депо на Городоцькій.
Фото: Катерина Гаценко

Фото: Катерина Гаценко

На вулиці Городоцькій біля привокзального ринку облаштували подовжену тимчасову трамвайну зупинку на час закриття трамвайного руху на Двірцевій.

Читайте також: Три трамвайні маршрути у Львові змінять схеми руху. Інтерактивна мапа

За рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху, крім висадкової, біля приміського вокзалу мали розширити посадкову платформу довжиною 60 м, починаючи від кільця на Чернівецькій до пішохідного переходу на Городоцькій. 

У протилежному напрямку біля наявної зупинки 2 м проїжджої частини мали забрати для руху до центру, натомість автомобілям залишили б дві смуги.

Втім, як розповів у коментарі Tvoemisto.tv заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, наразі на Городоцькій облаштували одну подовжену зупинку у напрямку депо, оскільки поліція має застереження щодо незручностей та аварійних ситуацій для водії, які можуть виникнути через звуження смуг руху.

«Нам погодили схему тільки для однієї платформи, і щоб зробити її якісно і швидко, ми фізично відділили смугу, аби машини не могли потрапити в зону висадки пасажирів, натомість пасажири не зможуть вибігати на дорогу», – розповів Андрій Білий.

Цю зупинку поки що відділили пластиковими та бетонним блоками й огородили сіткою. Натомість раніше саму зупинку обіцяли замостити використаними плитами. Втім, як зазначив Андрій Білий, коштів на ці роботи не виділили.

Читайте також: Львів планує купити 100 нових тролейбусів із автономним ходом

Додамо, що у 2017 році, коли замінювали трамвайні колії на вулиці Чернівецькій, комісія прийняла схоже рішення, втім його так і не реалізували. Додамо, що від нині трамваї №1, 6 та 9 не курсують на площу Двірцеву через черговий етап її реконструкції.

Вікторія Ейсмунт
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар