Бригада швидкої допомоги зі Львова – найкраща в Україні

1662 0
Цими днями на спортивній базі «Тисовець», що у Сколівському районі відбувся Перший зимовий Всеукраїнський чемпіонат бригад екстреної швидкої медичної допомоги за участі міжнародних команд. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

За перемогу у чемпіонаті змагалися 23 команди, серед яких – 2 закордонні бригади з м. Каунас (Литва) та м. Краків (Польща). Усі команди пройшли 12 конкурсних завдань, які включали вміння учасників надавати допомогу потерпілим.

Переможцем стала команда із Литви. Срібло вибороли гості з Польщі. А  бронзу здобула бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Усіх призерів та учасників змагань нагородили кубками, медалями та  подарунками.

Захід організували Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» і Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за сприяння Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Зазначимо, що проведення цих заходів має на меті удосконалення взаємодії працівників бригад екстреної медичної допомоги, підвищення їх професійного рівня, популяризації основних принципів роботи системи екстреної медичної допомоги України та налагодження міжнародного співробітництва.

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!