Англійська для дорослих. British Council запустила безкоштовні онлайн-курси

11611 0
В рамках року англійської мови в Україні, Британська Рада (British Council) запустила безкоштовні онлайн-курси LearnEnglish Pathways.
Фото: britishcouncil.org.ua

Фото: britishcouncil.org.ua

LearnEnglish Pathways – це серія курсів для самоосвіти для дорослих, що використовуються багатьма організаціями, працівники або клієнти яких вивчають англійську мову завдяки онлайн курсам. Кожен курс займає 30-40 годин та спрямований на вдосконалення англійської мови студента за допомогою великої кількості онлайн-матеріалу. Курси розроблені для самостійного опрацювання і не потребують додаткових умінь. Студенти можуть самостійно складати графік своїх занять.

Курс складається з шести розділів, кожен з яких фокусується на окремій темі (родина, подорожі, робота і культура), які вивчаються завдяки аудіозаписам, текстам, зображенням та відеo. Кожен розділ поділено на 5 секцій, які містять від 5 до 10 вправ.

За минулий місяць було отримано 7,5 тис. заявок на цей курс, тож в Британській раді вирішили виділити ще 2 тис. безкоштовних місць. Але реєстрація на них відкрита лише до 13 березня.

Більш детальніше про курс та як на нього зареєструватися – за посиланням.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар