Британський журнал назвав ТОП-11 найкращих українських альбомів року

3472 0
Британський музичний журнал Louder Than War назвав найкращі українські альбоми 2016 року. Рейтинг очолив альбом Sale % The Maneken.
Фото: okeanofemotions.blogspot.com

Фото: okeanofemotions.blogspot.com

Видання Louder Than War написано, що «У той час, коли переважна більшість музичних видань при складанні своїх рейтингів звертають увагу лише на основних світових музичних експортерів, ми вирішили підійти до цього питання з іншого боку, дослідивши музичну культуру України».

На думку видання, найкращі альбоми України 2016 року виглядають наступним чином:

1. The Maneken — Sale %

«У цьому 14-трековому релізі слухачі із захватом несподівано для себе відкриють розмаїття у єдності звучання електронної музики, що виявляється у приємному блукають між мейнстрімним поп та ню-диско.»

Фото: officiel-online.com

2. ДахаБраха — Шлях

«ДахаБраха як ніякий інший український артист, вражаюче досліджує фолькові мотиви та пісні, не лише українські, зберігаючи баланс між «класикою» та «модерном»».

Фото: bestin.ua

3. Вагоновожатые — Стартап Молодость

«Це ЕР заряджене енергією та драйвом, і інструментально цей реліз вирізняється від інших найбільш яскравих релізів України у 2016, вдало поєднуючи силу хаусу і електроніки з мелодійним тлом та комплексним вокалом».

Фото: cultprostir.ua

4. Ummagma — Winter Tale

«Цей дует вирізняється своєю блискучою музикою. Ummagma унікальні, особливо серед артистів цього регіону [України та інших східноєвропейських країн — прим. ред] (і не лише тому, що має вокаліста з Канади)».

Фото: ummagma.com

5. Onuka — Vidlik

«Вона перераховує слова з невблаганною непохитністю, по одному слову на певний проміжок часу, як мантра, що стає важчою з кожним повторенням, адже пісня триває аж поки неочікувано не обривається, оголосивши готовність як годинник, що відрахував до нуля».

Фото: youtube.com

6. Океан Ельзи — Без меж

«Пісні цього альбому здається знайомими, комфортними і зрозумілими. Вони якоюсь мірою заспокоюють своїм старим роком, що має вплив фолку та чіткими рефренами у приспіві»

Фото: musicinua.com

7. Один в каное — Один В Каное

«Судячи з їх мінімальної активності у соціальних мережах та браком коментарів, можна припустити, що ці музиканти дуже скромні при їх музикальному багатстві (принаймні, з огляду на цей останній реліз)».

Фото: onevcanoe2016.blogspot.com

8. My Personal Murderer — Cauchemar

«Cauchemar одночасно інтимний і гучний та різкий».

Фото: yanaimonstry.blogspot.com

9. Был замечен… — Стало еще только хуже

«Музика тут одночасно сучасна та ретро, прогресивна та психоделічна, західна та східна (особливо гітара, що подібна до роботи заклинателя змій). Цей альбом не підходить для прихильників трьох хвилинних поп-пісень, він для тих, хто відчиняє двері у невідоме, хто шукає годинний звуковий ескапізм».

Фото: rollingstone.com

10. Vivienne Mort — Rosa

«Величезне різноманіття звуків та жанрів у цьому релізі майстерно обіграні музикантами у цьому релізі».

Фото: show-biz.in.ua

11. IAMYOU — Змістовно Різні

«Хоча групу за рахунок недостатнього ухилу в бік того чи іншого музичного жанру можна вважати «розкиданою світами», певне, саме це й робить реліз особливо цікавим».

Фото: takt.net.ua

Джерело: louderthanwar, переклад — liroom

Підготувала Марія Стахів


Читайте також: