Будівництво Меморіалу Небесної Сотні у Львові розпочнуть навесні

1077 0
Переможці конкурсу уже готові приступити ро робіт.

Львівська міська рада планує розпочати роботи із спорудження меморіалу Небесної Сотні навесні цього року, повідомляє прес-служба Львівської міської ради з посиланням на головного архітектора міста Юліана Чаплінського.

«Ми плануємо, що навесні зможемо закласти камінь і розпочати роботи, як тільки нам дадуть дозвіл на будівництво», -- зазначив головний архітектор.

За його словами, цей об’єкт отримав найвищу категорію складності, відтак погоджувати його треба у Києві. Крім того, в Міністерство культури передадуть документи про наміри робіт для ЮНЕСКО. Після цього місто видасть містобудівні умови та обмеження і це стане початком робіт, додав головний архітектор Львова.

Читайте також: Як виглядатиме меморіал Небесної сотні у Львові. Візуалізація

Водночас Чаплінський нагадав, що в цьому проекті вже завершено виділення землі і визначено, що замовником робіт буде ЛКП «Зелений Львів».

Нагадаємо, учора управління архітектури та урбаністики підписало угоду на розробку проектно-кошторисної документації проекту цього меморіалу із ФОП Андрієм Лесюком за 337,5 тис. грн. Роботи мають бути закінчені до 31 грудня 2018 року.

Переможця конкурсу на кращий проект меморіалу Небесної Стоні визначили у лютому цього року. У конкурсі взяли участь 25 ідей. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар