Будівництво сміттєпереробного заводу планують розпочати цього року

874 0
Також цьогоріч планується почати рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.
Фото: verbovska.blogspot.com

Фото: verbovska.blogspot.com

Наразі Харківський інститут працює над проектом будівництва великого комплексу з поводження з відходами, а французька компанія «Еджіс» готує проект по рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі, повідомляє прес-служба ЛМР.

Після проходження експертизи, будуть розпочаті роботи. Як розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, обидва проекти планують розпочати ще цього року. 

Читайте також: У Львові визначилися з технологією сміттєпереробного заводу

«Ми очікуємо в першій половині листопада готовий проект. Потім ми повинні давати його на експертизу, отримати дозволи і почати будівельні роботи. Щодо рекультивації – активну роботу проводить компанія «Еджіс». Вони підготували звіт на 120 сторінок. Компанія «Еджіс» проектувала рекультивацію полігону в Марселі – це один з найбільших полігонів в Європі. Без їхнього досвіду було би дуже важко. Базовий інститут Гірхімпром, який все адаптує, сьогодні фіналізує цю роботу. Ми цього року плануємо подати документи на експертизу, отримати дозволи і працювати, робити це правильно», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар