Будинок для учасників АТО у Львові планують завершити до кінця року

2003 0
Зараз тут триває будівництво каркасу п’ятого поверху та обмуровування першого поверху цеглою.
фото: city-adm.lviv.ua

фото: city-adm.lviv.ua

Як запевнили замовник та підрядники виконання робіт, багатоповерхівку планують здати в експлуатацію уже до кінця року. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

Передбачається, що будинок для учасників АТО матиме 3 під’їзди по 6 поверхів. Кожна з 53 квартир – двокімнатна, із середньою площею – 67 кв м.

Відзначимо, що будівництво майбутньої багатоповерхівки, що на вул. Під Голоском, стартувало наприкінці березня цього року. Тут проводили роботи два підрядники: ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн», яке займається спорудженням власне будинку та мереж зовнішнього електропостачання, та ТзОВ «Прогрестехбуд», яке працювало над будівництвом мереж газопостачання, водопроводу та каналізації. За словами директора ЛКП «Рембуд» Віктора Писаренка, нові мережі уже прокладено, триває підключення їх до існуючих. Також уже розроблений проект реконструкції насосної станції підкачки холодної води. Тривають роботи з розробки проекту благоустрою території довкола будинку. Фінансування виконання робіт здійснюється повною мірою – відповідно до укладених угод з підрядниками. Станом на сьогодні, освоєно близько 7 млн грн.

«Підрядна організація виконує роботи згідно з графіком, жодних затримок не передбачається, фінансування також здійснюється за планом, погодженим з міськрадою. Цей будинок, згідно з тендерними пропозиціями, вартує 24 млн грн, ще 3 млн коштували інженерні мережі, які залишається лише підключити до існуючих. Тоді ж можна буде подавати сюди воду, газ та електрику», – розповідає Віктор Писаренко.

Нагадаємо, 1 лютого у Львові відбулося розкриття конкурсних пропозицій відкритих торгів щодо будівництва житлового будинку для учасників АТО на вул. Під Голоском. Переможцями тендеру стали 2 львівські підприємства – ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд», перше з яких будуватиме сам будинок та мережі зовнішнього електропостачання, а друге – мережі газопостачання, господарсько-питного водопроводу та побутової і дощової каналізації.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар