Частина Львова без води. Адреси

1820 0
У Личаківський район воду подаватимуть із пониженим тиском.
Фото:promin.cv.ua

Фото:promin.cv.ua

Як інформує ЛКП «Львівводоканал», сьогодні, 7 грудня, проводитимуть перевірку новозбудованого водогону на насосній станції «Кривчиці», відтак воду в Личаківський район Львова подаватимуть із пониженим тиском, а частина цього району залишатиметься без водопостачання.

За даними прес-служби Львівської міської ради, з 9.00 ранку до 20.00 воду не подаватимуть у мікрорайон, обмежений вулицями: Козацька – вул. Кошова – вул. Табірна – вул. Тракт Глинянський (непарна сторона від №1 до №161, парна від №2 до №152), вул. Личаківська (непарна сторона від №181 до №283, парна від №150 до №232) – вул. Таджицька – вул. Пасічна (непарна сторона від №1 до №71, парна від №2 до №84) – вул. Медової Печери – вул. Майорівка – вул. Садівнича – вул. Стешенка – вул. Соколина – вул. Латвійська – вул. Каштанова – вул. Глухий Кут – вул. Цетнерівка – вул. Некрасова – вул. Пекарська.

Адміністрація ЛКП «Львівводоканал» закликає мешканців вказаних вулиць створити необхідний запас води та просить вибачити за тимчасові незручності.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар