Чемпіонат Європи з хортингу пройде у Львові

2044 0
У неділю, 26 жовтня, у Львові відбудеться перший відкритий чемпіонат Європи з хортингу серед кадетів і кадеток, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок у розділах «двобій», «форма» та «показовий виступ».
Фото: procherk.info

Фото: procherk.info

Понад 150 учасників із 11 областей України, а саме: Житомирської, Миколаївської, Київської, Кіровоградської, Запорізької, Львівської, Херсонської, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Закарпатської та міста Києва.

Усіх охочих та любителів бойових мистецтв запрошують відвідати змагання, які стартують об 11:00 у спортивному комплексі «Грація (ТВК «Південний).

Довідка:

Хортинг – повноконтактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні, який базується на принципах спортивної підготовки як багаторічний, цілорічний, спеціально організований навчально-тренувальний процес всебічного розвитку, навчання та морально-етичного виховання спортсменів; навіть його назва має історичну основу пов'язану із Козацтвом а саме з Україною.

Читайте також: 5 спортивних подій на вихідних у Львові


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!