Через аварійні роботи частина Львова без води. Коли відновлять

1231 0
Кілька районів Львова півдня не отримуватимуть водопостачання.
фото: hronika.info

фото: hronika.info

До 11:00 вестимуть роботи по вулиці Панаса Мирного-Буйка, внаслідок чого без води залишилися вулиці Панаса Мирного, Енергетична, Тернопільська, Запорізька, Героїв Крут, Ярославенка, Буйка, Мишуги, Литовська, частково прилеглі.

Із 11:15 до 15:00, у зв’язку з ремонтними роботами на вул. Болбочана, 30 без води залишилися вулиця Городоцька (парна №166-240, непарна №245-321) та всі будинки вулиць Гречана, Кавказька, Лукича, Житня, Вівсяна, Грузинська, Луцька, Ліщинова, Вільхова, Курмановича, Апостола, Каховська, Патона, Пясецького, Авіаційна, Виговського, Гарматія, Гіацинтова, Збиральна, Зимновідська, Кавказька, Камінна, Каховська, Конюшинна, Лукича, Сполучна, Станційна, Трещаківського, Тюльпанова, Церетелі.

Читайте також: В Україні введуть пеню за запізнення виплати за комунальні послуги

Нагадаємо, у зв’язку з ліквідацією витоку води на магістральному водогоні Винники-Довга, з 8:00 до 00:00 не буде водопостачання у смт Винники та у всіх будинках частини Личаківського району за адресами вулиці Вашингтона, Довга, Китайська, Пасічна, Садівнича, Шафарика, Ярошинської, Долинна, Яворницького, Калнишевського, Галицька, Сагайдачного, Грушевського, Січова, Стрілецька, Шептицького.
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!