Через негоду у Львові відкрили додаткові пункти обігріву. Адреси

925 0
Очікується, що морозна погода протримається майже весь наступний тиждень
Фото: 0552online.com

Фото: 0552online.com

За даними Львівської міської ради, при Львівському центрі обліку працює відділення нічного перебування бездомних. Адреса закладу – вулиця Кирилівська, 3а.

Крім того, відкрито ще три додаткові пункти обігріву в різних районах міста.

Спільно з благодійною організацією «Регіональний центр соціальної адаптації», організовано роботу пункту обігріву за адресою вул. Личаківська, 56 у приміщенні цієї благодійної організації. Пункт обігріву забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування.

Читайте також: До Львова повернулася зима

У Галицькому районі міста Львова пункту обігріву організовано на території ЛКП «Старий Львів» за адресою вул. Сербська 15. Цей пункт обігріву може розмістити до 25 осіб.

Додатково організовано роботу пункту обігріву у приміщенні Комунального закладу соціального захисту «Соціальний готель» на вул. Городоцькій, 163а. Пункт обігріву забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування.

Працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб звертаються до усіх бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян.

Тел.: 032 233 14 79 або 032 233 10 49.
Адреса: вул. Кирилівська, 3а.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!