Через події на Сході «Ніч у Львові» скорочує програму

1842 0
Флеш-моб «За Мир», який планували провести сьогодні о 19:00 до відкриття проекту «Ніч у Львові», перенесено на неділю, 13 липня (на 19:00). Він пройде перед входом в Ратушу. Окрім цього виступ гурту «Патриція» в Італійському дворику та «Перекоти поле» на Лисій горі скасовані – у зв’язку з трагічними подіями на Сході України.
Фото: charivne.info

Фото: charivne.info

Про це tvoemisto.tv повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

«Ми вирішили скасувати концертні заходи. Собори усіх релігійних конфесій Львова, музеї та інші заклади працюватимуть, як зазначалось у програмі «Ночі у Львові». Цьогорічний промоційно-туристичний проект проходить з назвою «Ніч духовності та миру», – розповіла начальник відділу промоції міста зазначила Марта Іванишин,.

У зв’язку з погодними умовами нічні велоекскурсії перенесені на завтра, 12 липня.

Разом з тим, сьогодні о 19:45 у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ щодо проекту «Ніч у Львові. Ніч духовності та миру».

Нагадаємо, сьогодні Покровський кафедральний Собор УПЦ КП (вул. Грушевського, 2) долучиться до «Ночі у Львові». 13 липня, у неділю, в соборі Покрови Пресвятої Богородиці пройдуть екскурсії, відбудеться концерт-реквієм духовних співів та спільна молитва за Україну.

До неділі, 13 линня, в межах фестивалю пройде понад 100 нічних заходів. Tvoemisto.tv обрало 5 найцікавіших подій фестивалю. Усі локації «Ночі у Львові» з невеличкими описами заходів можна знайти на Google maps.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар