Чіча та її друзі шукають нових господарів у Львові. Фото

1530 0
Усі собаки стерилізовані.
фото: ірини шелест та надії марченко

фото: ірини шелест та надії марченко

ЛКП «Лев» шукає дім для восьми безпритульних собак. Усі чотирилапі вакциновані, стерилізовані, вміють дружити та хочуть вчитись. Познайомитись з песиками можна щодня на вул. Промисловій, 56. 

Лейла, 3 роки. Місце відлову: вул. Шевченка. Дуже жіночна, комунікабельна, солоденька собачка. Метис вівчарки.

Лайк, 2 роки. Місце відлову: пл. Різні. Вольовий, енергійний, відкритий хлопчик. Зовнішньо і за характером – метис лайки.

Міра, 7 років. Приїхала на повторну вакцинацію з Рясне-1. Має чудовий вигляд, апетит і форми.

Той, 5 років. Місце відлову: вул. Зелена. Мав ошийник, тож в ЛКП «Лев» припускають, що його шукають. Дуже слухняний добряк.

Чіча, 2 роки. Місце відлову: вул. Ніщинського – Казахська. Метис ягдтер'єра, мала ошийник. Дуже позитивна, жвава дамочка.

Кузя, 3 роки. Місце відлову: вул. Замарстинівська. Має отакі зубки, через що виглядає злісним. Насправді ж - схвильований, тихенький хлопчик.

Стен, 3 роки. Місце відлову: вул. Лисинецька. Мав ошийник і, очевидно, господаря. Як і чому дійшов до стану виснаження – невідомо. 

Гулівер, 6 років. Місце відлову: вул. Володимира Великого. Великий (42 кг), добрий, врівноважений дядько. Не робить дурниць і все розуміє.

Фото Ірини Шелест


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!