Чіп та Дейл і ще 8 вихованців ЛКП «Лев» шукають нові домівки. Фото

1830 0
ЛКП «Лев» працює щодня з 8:00 до 20:00 на вулиці Промисловій, 56.
фото: ЛКП "Лев"

фото: ЛКП "Лев"

Десять песиків у ЛКП «Лев» чекають на нових господарів. Про це пише підприємство на своїй сторінці у Facebook.

«Тварини теж вміють радіти і сумувати, веселитися і плакати. Ви вдивлялися у їхній погляд? Вони так потребують нашої турботи, адже є беззахиснішими за нас, людей. Хоча є випадки, коли тварини допомагають, рятують та лікують людей. Отже, тварини роблять цей світ гуманнішим і цікавішим. Вони назавжди дарують свою відданість та вірну дружбу, тільки впусти їх у свій дім і серце», — йдеться у дописі.

Читайте також: Стерилізувати чи втопити. Львівська волонтерка про «наших людей» і любов до тварин

ЛКП «Лев» працює щодня з 8:00 до 20:00 на вулиці Промисловій, 56. Телефон: 068 53-54-545 або 032-252-30-41.

Ліра молоднька собачка віком до 1 року. Соціалізована, добре піддається навчанню, може проживати у квартирі. Дуже і дуже вродлива і зворушлива.

Малесеньке чудо Кекс, що важить, як котик, — 5 кг. Його знайшли мешканці Львова наляканим та розгубленим. Наразі він у ЛКП «Лев» під спостереженням, апетит має чудовий, але абсолютно не вміє гуляти на повідку, лише на руках в працівників відчуває спокій та захист.

Дейла (перше фото) та Чіпа (друге фото) відловили парою, і на прогулянки вони люблять ходити разом. Обоє молоді, активні, пильні та грайливі. Можуть жити в одній родині, для якої стануть чудовими друзями та охоронцями.

Молодому метису лайки Бруту шукають активну родину, оскільки порода вимагає рухливого способу життя.

Молодий та активний собачка Дінго потрапив до ЛКП «Лев» дуже виснаженим, наразі добре їсть, любить довготривалі прогулянки, гарно піддається навчанню. Підійде на прилаштування у квартиру.

Скіфу, молоду собачку, відловили в Сихівському районі наляканою та розгубленою. Пройшла усі необхідні маніпуляції, грумінг-процедури та соціалізацію. Може проживати в квартирі.

Джерольд, молодий собачка, активний та грайливий, підійде в родину з дітьми. Добре гуляє на повідку та піддається навчанню.

Руда красуня Кіра з рожевою плямкою на носику. Молоденька, віком до 1 року. Соціалізована, активна, любить довготривалі прогулянки.

Молодий красень Жорік, друг, компаньйон та охоронець. Слухняний та добре піддається навчанню.

Фото зі сторінки ЛКП «Лев» у Facebook


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!