Чому досі не відремонтували дах Львівської обласної лікарні

702 0
Торік у листопаді пожежа суттєво пошкодила покрівлю медзакладу.
Фото: ЛОКЛ/Фейсбук

Фото: ЛОКЛ/Фейсбук

Наприкінці листопада минулого року у Львівській обласній клінічній лікарні загорівся дах. Пожежа завдала істотних пошкоджень, через які лікарня не може нормально працювати. Втім, дах досі не відремонтували.

Читайте також: Як гасили пожежу у Львівській обласній лікарні. Фото

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv керівник управління майном Львівської облради Віктор Кусий, на балансі якої перебуває заклад, проектно-кошторисна документація на ремонтні роботи вже готова. За даними сайту Prozorro, ПКД для ремонту частини даху лікарні на вул. Чернігівській, 7 у Львові виготовив ФОП Гец Руслан Анатолійович, із яким у червні підписали відповідний договір.

Втім, Руслан Гец Tvoemisto.tv уточнив, що документація перебуває на експертизі і він не може спрогнозувати, коли її завершать. Гроші ж на ремонт має виділити Львівська облрада.

Читайте також: Чому досі не відкрили пологове відділення Львівської обллікарні

«Щоб виділили гроші на ремонт, потрібно провести перерозподіл коштів, це рішення має ухвалити сесія ЛОР. Тепер банально чекаємо сесії ЛОР», – каже Віктор Кусий.

Заступник головного лікаря ЛОКЛ з економічно-господарських питань Роман Бакай у коментарі Tvoemisto.tv розповів, що дах лікарні перебував в аварійному стані вже давно. Ще у 2015 році виготовлено ПКД на його ремонт, але фінансування за три роки заклад так і не отримав. Після пожежі лікарня отримала експертний висновок про те, яких пошкоджень завдав вогонь і що потрібно ремонтувати. Із цим висновком, каже Роман Бакай, звернулись з листами про фінансування до ЛОДА і ЛОР. Це було ще взимку.

Пізніше виготовили ПКД і в червні звернулись до обласної влади з повторними листами про фінансування.

«Ідеться про приблизно 4,2 млн грн. З них на ремонт самого даху – близько 3,6 млн грн. Решта – на блискавкозахист, протипожежну сигналізацію, обробку дерев’яних конструкцій, щоб не загорілись. Сьогодні була нарада, були члени депутатської комісії. Кажуть, що проблему розуміють і максимально сприятимуть виділенню фінансування на першій же сесії. Коли отримаємо результати експертизи, проведемо тендер. Сподіваюсь, що до завершення тендеру ми вже знатимемо, чи буде фінансування», – каже Роман Бакай.

Читайте також: За які медпослуги пацієнтам доведеться платити. Роз'яснення НСЗУ

Поки чекають гроші, в лікарні вирішили зробити так званий тимчасовий ремонт – перекрити дах бляхою, щоб під час дощів не заливало приміщення. Зараз, за словами, Романа Бакая, підтікає в одній з палат та у роздатковій.

Додамо, що після експертизи ПКД та виділення коштів ЛОР потрібно буде оголосити тендер на ремонтні роботи.

Олександра Бодняк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар